Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2.Hello

KOLEGO ,A PRACĘ TO SIĘ OD 7.00 ZACZYNA , A NIE 7.22 , masz spóźnienie "S" na liście :cool1:

Cholera przyłapałeś mnie.Tylko proszę o niepodpie...... mnie do prezesa :embarrassed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

2.Hello

KOLEGO ,A PRACĘ TO SIĘ OD 7.00 ZACZYNA , A NIE 7.22 , masz spóźnienie "S" na liście :cool1:

Cholera przyłapałeś mnie.Tylko proszę o niepodpie...... mnie do prezesa :embarrassed:

2x"s" daje "N" :D[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 08:48_________________________________________________albo pałeczkę :gwizdanie: znaczy coś takiego "|"
Opublikowano

...dobra ale mam Ciebie notowanego w swoim kajecie podpier*alacza , jak coś nie teges to będzie weck :cool1::chytry:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:siema:

A TY co za dyrektora tu robisz , że na 9.00 do pracy , następny zanotowany , ja się za Was wszystkich wezmę , koniec laby , przez takich nierobów, ten kraj nigdy się nie rozwinie :cool1::tongue4:
Opublikowano

dobelek :hi:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 08:53_________________________________________________uuuuu widze inspekcje tu dzis mamy :shocked::naughty:

Opublikowano

:siema:

A TY co za dyrektora tu robisz , że na 9.00 do pracy , następny zanotowany , ja się za Was wszystkich wezmę , koniec laby , przez takich nierobów, ten kraj nigdy się nie rozwinie :cool1::tongue4:

szef fszystkich szefuf wstaje kiedy chce :cool1:

Opublikowano

dobelek :hi:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 08:53_________________________________________________uuuuu widze inspekcje tu dzis mamy :shocked::naughty:

Piotrek no musi być trochę dyscypliny , bo mi wątek rozwalą , notoryczne spóźnianie się , prowadzi do pogorszenia jakości i wydajności pracy , na co w dobie kryzysu nie możemy sobie pozwolić :cool1: :gwizdanie:
Opublikowano

:siema:

A TY co za dyrektora tu robisz , że na 9.00 do pracy , następny zanotowany , ja się za Was wszystkich wezmę , koniec laby , przez takich nierobów, ten kraj nigdy się nie rozwinie :cool1::tongue4:

szef fszystkich szefuf wstaje kiedy chce :cool1:

a to ty jestes ten warzaywo ze szczecina? :shocked: :shocked:

Opublikowano

a to ty jestes ten warzaywo ze szczecina? :shocked: :shocked:

kiedyś byłem... :gwizdanie: teraz wołają na mnie kartofel z Poznania... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dobelek :hi:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 08:53_________________________________________________uuuuu widze inspekcje tu dzis mamy :shocked::naughty:

Piotrek no musi być trochę dyscypliny , bo mi wątek rozwalą , notoryczne spóźnianie się , prowadzi do pogorszenia jakości i wydajności pracy , na co w dobie kryzysu nie możemy sobie pozwolić :cool1: :gwizdanie:

heh jak mowisz Tomek porzadek musi byc :gwizdanie:

Opublikowano

szef fszystkich szefuf wstaje kiedy chce :cool1:

...taaa, na następnym spocie , złapiemy Cię ogolimy jajka i wyślemy do podstawówki , bo z ortografią kulejesz , ja tu potrzebuję inteligentnych i wykształconych osób , co potrafią prowadzić rzeczową i konstruktywną rozmowę na mądre tematy... :cool1::decayed:
Opublikowano

a to ty jestes ten warzaywo ze szczecina? :shocked: :shocked:

kiedyś byłem... :gwizdanie: teraz wołają na mnie kartofel z Poznania... :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

szef fszystkich szefuf wstaje kiedy chce :cool1:

...taaa, na następnym spocie , złapiemy Cię ogolimy jajka i wyślemy do podstawówki , bo z ortografią kulejesz , ja tu potrzebuję inteligentnych i wykształconych osób , co potrafią prowadzić rzeczową i konstruktywną rozmowę na mądre tematy... :cool1::decayed:

o Wy zwyrole przebrzydłe... :shocked:

Opublikowano

ide po kawulca zaraz bede :good:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 09:05_________________________________________________

szef fszystkich szefuf wstaje kiedy chce :cool1:

...taaa, na następnym spocie , złapiemy Cię ogolimy jajka i wyślemy do podstawówki , bo z ortografią kulejesz , ja tu potrzebuję inteligentnych i wykształconych osób , co potrafią prowadzić rzeczową i konstruktywną rozmowę na mądre tematy... :cool1::decayed:

tam zaraz przebrzydle :naughty:

o Wy zwyrole przebrzydłe... :shocked:

[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 09:06_________________________________________________kawka z rana jak smietana :decayed:
Opublikowano

piwko z rana jak smietana :decayed:

:good:

Opublikowano

piwko z rana jak smietana :decayed:

:good:

o tej porze chyba mial bym objaw zwrotny po piwku :wink4:,ale bardzo je lubie w porach pozniejszych :tongue4:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 09:21_________________________________________________ a co dzis z nikusiem chyba zaspal :kox:

Opublikowano

o tej porze chyba mial bym objaw zwrotny po piwku :wink4:,ale bardzo je lubie w porach pozniejszych :tongue4:

ja tam lubię zawsze i wszędzie :naughty:

a co dzis z nikusiem chyba zaspal :kox:

albo szlaja się gdzieś :wink4:

Opublikowano

zbieram sie do pracy, milego dzionka pany :good:

Opublikowano

zbieram sie do pracy, milego dzionka pany :good:

ja też zaraz spadam, miłego :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.