Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Chciałem trochę poforumować ale jak Prezes każe do łóżek to idę wpadnę innym razem

:hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a myslal ktos zeby jutro sie styknac ? Ja jutro od 10 bede na ul. Bnińskiej 2, na pare godzin :gwizdanie:

Opublikowano

Dobranoc nie obecnym - sarin jakiś puścili czy co??

Opublikowano

co jest grane młokosy :mysli::naughty:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 23:34_________________________________________________Kamosor i Hugon uzupełnijcie podpis proszę :cool1:

Opublikowano

co jest grane młokosy :mysli::naughty:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 23:34_________________________________________________Kamosor i Hugon uzupełnijcie podpis proszę :cool1:

co jutro Madas robicie chlopy :naughty:

Opublikowano

ja jutro mam robotę od ok 9-10 .... a potem to jeszcze nie wiem jak sie coś wyklaruje to zadzwonię :)

[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 23:45_________________________________________________spadam do wyra bo nikogo tu ni ma ;(

Opublikowano

co jest grane młokosy :mysli::naughty:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 23:34_________________________________________________Kamosor i Hugon uzupełnijcie podpis proszę :cool1:

Madasku drogi jaki podpis :mysli:

Opublikowano

no podpis czyli to co jest pod każdym napisanym postem ....

Opublikowano

no podpis czyli to co jest pod każdym napisanym postem ....

Czyli

Opublikowano

i co tam? :naughty:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 00:04_________________________________________________

no podpis czyli to co jest pod każdym napisanym postem ....

Czyli

no to co my mamy... trzy zdjecia i napisy :tongue4:

Opublikowano

no podpis czyli to co jest pod każdym napisanym postem ....

Czyli

te obrazki co mamy wszyscy na dole z napisem Grupa Wielkopolska - Warta Poznania a u mnie Siła i Miazga :naughty:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 00:05_________________________________________________

i co tam? :naughty:

wszystko si :evil:

Opublikowano

Ale ja już Ci mówiłem że nie umiem tego zrobić

Opublikowano

Ale ja już Ci mówiłem że nie umiem tego zrobić

wchodzisz w profil, pozniej po lewo w dane publiczne, pozniej w "podpis" wpisujesz sila i drzazga no i zatwierdzasz i masz :naughty:

Opublikowano

Ale ja już Ci mówiłem że nie umiem tego zrobić

wchodzisz w profil, pozniej po lewo w dane publiczne, pozniej w "podpis" wpisujesz sila i drzazga no i zatwierdzasz i masz :naughty:

no mniej więcej :decayed:

Opublikowano

Jutro postaram się to zrobić ,acha i chcę mieć więcej wiadomości niż 7 -jaka rada :>

teraz :hi:

Opublikowano

Jutro postaram się to zrobić ,acha i chcę mieć więcej wiadomości niż 7 -jaka rada :>

teraz :hi:

udzielać się w technicznym troszku :cool1:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 00:14_________________________________________________kamsor sprawdź gg jeszcze :wink4:

Opublikowano

Jutro postaram się to zrobić ,acha i chcę mieć więcej wiadomości niż 7 -jaka rada :>

teraz :hi:

pisze Ci na GG

Opublikowano

Jutro postaram się to zrobić ,acha i chcę mieć więcej wiadomości niż 7 -jaka rada :>

teraz :hi:

pisze Ci na GG

już nie trzeba :decayed:

Opublikowano

Jutro postaram się to zrobić ,acha i chcę mieć więcej wiadomości niż 7 -jaka rada :>

teraz :hi:

pisze Ci na GG

już nie trzeba :decayed:

bo co :tongue4:

Opublikowano

Madas sam uzupełnij podpis bo kozło-osłów nie masz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.