Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy któryś z Was też nie widzi mojego zajebistego loga w podpisie ??

ja widzę :good:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobry :cool1:

Opublikowano

dobry :cool1:

siema :kox:

Opublikowano

ale pogoda :disgust:

Opublikowano

ale pogoda :disgust:

witam :hi:

PS: o co chodzi z pogodą??piekne słoneczko przecież :decayed::tongue4:

Opublikowano

ale pogoda :disgust:

Ty nie psiocz na pogodę, a lepiej sobie podpis zaktualizuj :decayed:

Opublikowano

dzisiaj mam przeniesienie 80 zestawow PC wiec taka pogoda idealna :)

Opublikowano

siemka i znowu weekend deszczowy ma być , wczoraj miałem mega spota z kaliską ekipą E-SRT na kerfurze , Michu2000 wpadł hehe poupalaliśmy jego E39 528i touring , było bardzo miło hyhy

Opublikowano

siemka i znowu weekend deszczowy ma być , wczoraj miałem mega spota z kaliską ekipą E-SRT na kerfurze , Michu2000 wpadł hehe poupalaliśmy jego E39 528i touring , było bardzo miło hyhy

ło matko, bume upalaliscie :cool1: a wyplula cos? :decayed:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 11:10_________________________________________________

ale pogoda :disgust:

witam :hi:

PS: o co chodzi z pogodą??piekne słoneczko przecież :decayed::tongue4:

Ty, cwaniak :cool1:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 11:11_________________________________________________

ale pogoda :disgust:

Ty nie psiocz na pogodę, a lepiej sobie podpis zaktualizuj :decayed:

podpis? przeciez spot 21.06.2009 jest :mysli::cool1:

Opublikowano

...wypluła??? , jedynie troszkę się zagrzała hyhyhy

Opublikowano

podpis? przeciez spot 21.06.2009 jest :mysli::cool1:

już Ty wiesz o co mi chodzi :gwizdanie: Profil - to coś nad avatarem :decayed:

Opublikowano

podpis? przeciez spot 21.06.2009 jest :mysli::cool1:

już Ty wiesz o co mi chodzi :gwizdanie: Profil - to coś nad avatarem :decayed:

jest jak najbardziej prawidlowy :naughty::cool1:

Opublikowano

podpis? przeciez spot 21.06.2009 jest :mysli::cool1:

już Ty wiesz o co mi chodzi :gwizdanie: Profil - to coś nad avatarem :decayed:

jest jak najbardziej prawidlowy :naughty::cool1:

:cool1:
Opublikowano

no ja wróciłem z pracy i trza obiadek zrobić :gwizdanie:

Opublikowano

Siema, adas ma już niżej swoje B7 :), jechałem jego autem i bardzo przyjemnie przyspiesza ale dla mnie nadal ponton, fotki wrzucę później

Opublikowano

Siema, adas ma już niżej swoje B7 :), jechałem jego autem i bardzo przyjemnie przyspiesza ale dla mnie nadal ponton, fotki wrzucę później

dzieki Vario za sporo czasu poswieconego :)

autko juz obnizone, wyglada i sprawuje sie wysmienicie :naughty:

:naughty:

Opublikowano

autko juz obnizone, wyglada i sprawuje sie wysmienicie :naughty:

:naughty:

poka, poka :naughty:

Opublikowano

autko juz obnizone, wyglada i sprawuje sie wysmienicie :naughty:

:naughty:

poka, poka :naughty:

Vario ma kilka zdjec :naughty:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 18:27_________________________________________________az ide sie upic z tego powodu :polew:

Opublikowano

a Ty możesz zaraz zrobić :cool1:

Opublikowano

a Ty możesz zaraz zrobić :cool1:

nie ma czasu teraz :gwizdanie:

ide pic :decayed::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.