Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

steskniles sie? :cool1:

ja tak bo mnie dawno nie było :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :good:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 22:08_________________________________________________ :hi: :hi: :hi: MUSASHI
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Madas chyba skoczył z balkonu jak go jeszcze niema :gwizdanie:

nie no, on jest juz na ełu... :cool1:

Aż tak zdesperowany nie jest :mysli:

a jednak go tutaj nie ma :cool1:

:mysli: :mysli:

:ban::decayed:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 22:08_________________________________________________

steskniles sie? :cool1:

nie miałem z kim palnąć piwka :gwizdanie:

Opublikowano

steskniles sie? :cool1:

ja tak bo mnie dawno nie było :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :good:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 22:08_________________________________________________ :hi: :hi: :hi: MUSASHI

czesc imiennik :naughty:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 22:11_________________________________________________

siemka wszystkim :hi: :>

hey... :hi:

Opublikowano

steskniles sie? :cool1:

ja tak bo mnie dawno nie było :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :good:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 22:08_________________________________________________ :hi: :hi: :hi: MUSASHI

czesc imiennik :naughty:

i co tam chłopaki :cool1:
Opublikowano

a nic... zaraz ide dlubac... :cool1:

Opublikowano

a nic... zaraz ide dlubac... :cool1:

w nosie czy przy czym innym :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

nie miałem z kim palnąć piwka :gwizdanie:

to juz masz :> :drunk:

Opublikowano

nie miałem z kim palnąć piwka :gwizdanie:

to juz masz :> :drunk:

tylko nie pić mi za duzo pany , a ja spadam bo o5 trzeba wstać :wallbash: :wallbash: :hi: :hi: :hi:
Opublikowano

a nic... zaraz ide dlubac... :cool1:

w nosie czy przy czym innym :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4:

a roznie :naughty:

Opublikowano

nie miałem z kim palnąć piwka :gwizdanie:

to juz masz :> :drunk:

tylko nie pić mi za duzo pany , a ja spadam bo o5 trzeba wstać :wallbash: :wallbash: :hi: :hi: :hi:

kto musi to musi :gwizdanie:

Opublikowano
:siema:_________________________________________________ Wentyllo :good:
Opublikowano

:siema:

a kogo Ty witasz? :mysli:

Opublikowano

:siema:

a kogo Ty witasz? :mysli:

Misia Gogo :decayed: tak po prostu się przywitałem, kulturalny jestem... :cool1:

Opublikowano

przeciez byles wczesniej to ile sie witasz?? chcesz zeby Ive dal Ci zjebke? :cool1:

Opublikowano

przeciez byles wczesniej to ile sie witasz?? chcesz zeby Ive dal Ci zjebke? :cool1:

to Ive nie lubi gdy sie ludzie witaja? :mysli:

Opublikowano

a nie wiem czy lubi czy nie ale mowi ze ten watek to same powitania :decayed:

Opublikowano

a nie wiem czy lubi czy nie ale mowi ze ten watek to same powitania :decayed:

to ja też sie przywitam :hi: :hi: dobry wieczór
Opublikowano

a nie wiem czy lubi czy nie ale mowi ze ten watek to same powitania :decayed:

hmmm, y tam...

BTW, witam wszystkich, ktorzy sie jeszcze tutaj pojawia :hi::cool1:

Opublikowano

siema Aga :hi::wink4:

Opublikowano

siema Aga :hi::wink4:

witka niezdzierajki :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.