Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry wieczor :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobry wieczor :naughty:

:hi:
Opublikowano

dobry wieczor :naughty:

A Ty to kto ?? Jakiś nowy ?? Trochę siedzę w tym wątku i Cię nie widziałem.Kolego może fora pomyliłeś :polew:

Opublikowano

dobry wieczor :naughty:

A Ty to kto ?? Jakiś nowy ?? Trochę siedzę w tym wątku i Cię nie widziałem.Kolego może fora pomyliłeś :polew:

Hugo ale pojechałeś po bandzie panie :decayed: :gwizdanie: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dobry wieczor :naughty:

A Ty to kto ?? Jakiś nowy ?? Trochę siedzę w tym wątku i Cię nie widziałem.Kolego może fora pomyliłeś :polew:

a nowy jestem, nie widzisz ze zielony? :cool1: wlasnie chcialem sie z wszystkimi przywitac i przedstawic :hi:

Opublikowano

dobry wieczor :naughty:

A Ty to kto ?? Jakiś nowy ?? Trochę siedzę w tym wątku i Cię nie widziałem.Kolego może fora pomyliłeś :polew:

a nowy jestem, nie widzisz ze zielony? :cool1: wlasnie chcialem sie z wszystkimi przywitac i przedstawic :hi:

Kolego , a może Ty jesteś z .ełu i przyszedłeś nam podkradać ludzików :polew:

Opublikowano

dobry wieczor :naughty:

A Ty to kto ?? Jakiś nowy ?? Trochę siedzę w tym wątku i Cię nie widziałem.Kolego może fora pomyliłeś :polew:

a nowy jestem, nie widzisz ze zielony? :cool1: wlasnie chcialem sie z wszystkimi przywitac i przedstawic :hi:

to jeszcze raz :hi:

I może trza cie moderowanego palnąć jak prezes mówi że ełu :polew:

Opublikowano

dobry wieczor :naughty:

A Ty to kto ?? Jakiś nowy ?? Trochę siedzę w tym wątku i Cię nie widziałem.Kolego może fora pomyliłeś :polew:

a nowy jestem, nie widzisz ze zielony? :cool1: wlasnie chcialem sie z wszystkimi przywitac i przedstawic :hi:

Kolego , a może Ty jesteś z .ełu i przyszedłeś nam podkradać ludzików :polew:

no, czarno i smetnie tam strasznie, wiec wpadlem po nowa ekipe... wlkp wydaje sie git :cool1:

Opublikowano

Madas chyba skoczył z balkonu jak go jeszcze niema :gwizdanie:

Opublikowano

Madas chyba skoczył z balkonu jak go jeszcze niema :gwizdanie:

nie no, on jest juz na ełu... :cool1:

Opublikowano

Madas chyba skoczył z balkonu jak go jeszcze niema :gwizdanie:

nie no, on jest juz na ełu... :cool1:

Aż tak zdesperowany nie jest :mysli:
Opublikowano
:hi: SIEMANKO wszystkim nareszcie w domu :cool1:
Opublikowano
:mysli::hi:
Opublikowano

a co tu pusto wywiało gdzieś największych twardzieli czy co :mysli: :mysli: :polew:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 22:00_________________________________________________ :hi: NIKUŚ

Opublikowano

znudziło sie im :cool1:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 22:01_________________________________________________

[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 22:00_________________________________________________ :hi: NIKUŚ

:kox:

Opublikowano

A gdzie nadworny degustator piwa :decayed:

Łańcuch już ma założony :kox:

jestem jestem, na piwku bylem :naughty:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 22:05_________________________________________________siemka wszystkim :hi: :>

Opublikowano

A gdzie nadworny degustator piwa :decayed:

Łańcuch już ma założony :kox:

jestem jestem, na piwku bylem :naughty:

:decayed::notworthy:

Opublikowano

steskniles sie? :cool1:

Opublikowano

Madas chyba skoczył z balkonu jak go jeszcze niema :gwizdanie:

nie no, on jest juz na ełu... :cool1:

Aż tak zdesperowany nie jest :mysli:

a jednak go tutaj nie ma :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.