Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja twoich koziołkow tez nie widze Madas a wogole u siebie mam problem zeby moje rowne zrobic tych z autami niemoge rozciagnac :>

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zeby tylko byla jutro pogoda :mysli:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 11:16_________________________________________________

ja twoich koziołkow tez nie widze Madas a wogole u siebie mam problem zeby moje rowne zrobic tych z autami niemoge rozciagnac :>

skopiuj i podeslij mi swoj podpis na gg to Ci poprawie :wink4:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 11:17_________________________________________________ja widze Madasa koziolki :mysli:

Opublikowano

kurcze już kilka osób nie widzi moich koziołków .... nie wiem co jest grane ??

Opublikowano

wirusa masz :naughty:

Opublikowano

wirusa masz :naughty:

miałem ze dwa ale już nie mam chyba :gwizdanie:

Opublikowano

ja na dzialke uderzam... musze skosic trawe i troche popracowac :)

Opublikowano

ja na dzialke uderzam... musze skosic trawe i troche popracowac :)

może wlecimy na chwilkę jak będzie czas :cool1:

Opublikowano

zapraszam :)

jade zaraz do Castoramy po tarczki do ciecia blachy i ten zawor do wody to zrobie wode w domku :gwizdanie:

Opublikowano

a mi ten pod płotem nie przeszkadza ...... nawet ma to swój urok :naughty:

Opublikowano

zapraszam :)

jade zaraz do Castoramy po tarczki do ciecia blachy i ten zawor do wody to zrobie wode w domku :gwizdanie:

czuje ze bedziesz potrzebowac pomocy :naughty:

Opublikowano

no wiadomo...

mam duzo rzeczy do zrobienia :) i czeresnie sa do rwania jak chcecie to ile kto sobie urwie to jego ;)[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 11:53_________________________________________________

a mi ten pod płotem nie przeszkadza ...... nawet ma to swój urok :naughty:

ale tylko zawor musze kupic i normalnie wode mam w domku :)[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 11:54_________________________________________________dobra, ja zmykam zatankowac, do Castoramy i na dzialke...

jak cos to dzwonic albo przyjezdzac bez dzwonienia :)

Opublikowano

ja siedze w robocie i sie marnuje w tym bałaganie.

też widze Madasa kozły - są normalne

Opublikowano

to ja nie wiem co Paweł i Vario mają z tymi kozłami moimi :mysli:

Opublikowano

Nadal kozłów nie widzę tylko jakąś rybę :)[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 14:42_________________________________________________Coś jest nie teges z fotką bo wszedłem na stronkę z fotką i jej nie ma.

Opublikowano

W Mozilli widać więc coś jest nie tak z IE więc Madas nie przejmuj się.

Opublikowano

IE nie widzi fotki , tak mam w pracy , teraz jestem w domu i tu używam mozilli i jest oki

Opublikowano

W Mozilli widać więc coś jest nie tak z IE więc Madas nie przejmuj się.

dokładnie :good: a to link do zdjęcia: http://i39.tinypic.com/68ej41.jpg

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

to ja nie wiem co Paweł i Vario mają z tymi kozłami moimi :mysli:

na chrome tez nie widac :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.