Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć chłopaki i dziewczyny :hi:

Późno wróciliśmy z imprezy .... kurde w tym klubie to same Vipy normalnie a laski z takimi nogami i buziami że myślałem że jestem na rozdaniu nagród Playboya .... miazga jakaś :kox: :kox: :kox: :kox: tylko żonie ciiii :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ładnie Adam Julka w domu z żonką śpi, a Ty harcujesz :kox:_________________________________________________ a tak w ogóle jak się pogoda spyrtoli to jedziemy do Cyganów? :mysli:

Opublikowano

ale widzisz Wojtek ... to takie wyjście raz na sto lat :naughty:

Pogoda taka se ale nie pada i padać może nie będzie w razie w. schowamy się do McDonaldsa :naughty:

Opublikowano

ale widzisz Wojtek ... to takie wyjście raz na sto lat :naughty:

yhm... :gwizdanie: :cool1:

Pogoda taka se ale nie pada i padać może nie będzie w razie w. schowamy się do McDonaldsa :naughty:

oki :wink4:

Opublikowano

a reszta chyba na spacery polazła skoro sami tu siedzimy :mysli:

Opublikowano

pewnie przykładnie siedzą ze swoimi rodzinami :cool1:

Opublikowano

moja rodzina śpi to ja siedzę przykładnie z rodziną forumową i oglądam uwaga pirat :)

Opublikowano

...mnie co raz bardziej wkurfia ten program, szczególnie narrator :wallbash:

Opublikowano

...mnie co raz bardziej wkurfia ten program, szczególnie narrator :wallbash:

no mnie też przyznam .... zawsze kurwwa to jaka policja to nie jest cacy .... karają tak czasem bez sensu ale komentarz jest jak z horroru .... właśnie dzisiaj gość jechał 130 na 90 i ten skomentował że zawrotna prędkość no pojeb w 3duupy :decayed:

Opublikowano

Ja może pierwszy raz dziś wpadnę :gwizdanie:

Opublikowano

ehhh szkoda gadać, jak by oni jeździli tylko 90 , chociaż czasami tłumaczenia wiary i te żądania o wyłączenie kamery mnie rozjebują hyhyhy :decayed::naughty:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 12:48_________________________________________________

Ja może pierwszy raz dziś wpadnę :gwizdanie:

zapraszamy , mnie co prawda nie będzie, ale chłopaki na pewno garąco Cię przywitają , aha i jest tam niejaki VarioT , uważaj bo upala wszystko co się rusza na kołach :naughty::cool1::decayed:
Opublikowano
zapraszamy , mnie co prawda nie będzie, ale chłopaki na pewno garąco Cię przywitają , aha i jest tam niejaki VarioT , uważaj bo upala wszystko co się rusza na kołach :naughty::cool1::decayed:

Dzięki za przestrogę bo akurat założone są nowe opony :P

Opublikowano
zapraszamy , mnie co prawda nie będzie, ale chłopaki na pewno garąco Cię przywitają , aha i jest tam niejaki VarioT , uważaj bo upala wszystko co się rusza na kołach :naughty::cool1::decayed:

Dzięki za przestrogę bo akurat założone są nowe opony :P

nie bój żaby, będzie fajnie :naughty:

Opublikowano

wpadaj Fantom :naughty:

Opublikowano

nie bój żaby, będzie fajnie :naughty:

Zależy dla kogo będzie fajnie :naughty: Dużo ludzi jest na tych spotach?

Opublikowano

nie bój żaby, będzie fajnie :naughty:

Zależy dla kogo będzie fajnie :naughty: Dużo ludzi jest na tych spotach?

10-20 to zależy od dnia :wink4:

Opublikowano

nie bój żaby, będzie fajnie :naughty:

Zależy dla kogo będzie fajnie :naughty: Dużo ludzi jest na tych spotach?

10-20 to zależy od dnia :wink4:

aut tyle jest bo jak policzysz ludzi z mojego i Pawła Poznań aut to masz już 6 osób :naughty:

Opublikowano

nie bój żaby, będzie fajnie :naughty:

Zależy dla kogo będzie fajnie :naughty: Dużo ludzi jest na tych spotach?

10-20 to zależy od dnia :wink4:

aut tyle jest bo jak policzysz ludzi z mojego i Pawła Poznań aut to masz już 6 osób :naughty:

my bad :embarrassed::cool1:

Opublikowano

spoko ale chciałeś dobrze i to się liczy :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

kilka razy chyba mieliśmy powyżej 25 aut :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.