Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale mi w ten weekend ladnie szkola poszla, 3 nauczycielki zaliczone :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

to nieźle :tongue4: będziesz dzisiaj? :przebiegly:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no wlasnie chyba nie bylo zadnego glosowania bo nic nie widzialem... a codziennie jestem na forum :mysli:

Opublikowano

ale mi w ten weekend ladnie szkola poszla, 3 nauczycielki zaliczone :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

to nieźle :tongue4: będziesz dzisiaj? :przebiegly:

nie bede dzis :gwizdanie:

Opublikowano

Ive wstaw ten obraze w podwieszeniu :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/wielkopolskie/wybieramy_logo_spotow_poznanskich-t55283.0.html;new#lastPost

rozmiary ma takie same :wink4:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 15:11_________________________________________________a gdzie dzisiaj spot w ogole? bo pogoda srednio ciekawa :kwasny:

Opublikowano

Ive wstaw ten obraze w podwieszeniu :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/wielkopolskie/wybieramy_logo_spotow_poznanskich-t55283.0.html;new#lastPost

rozmiary ma takie same :wink4:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 15:11_________________________________________________a gdzie dzisiaj spot w ogole? bo pogoda srednio ciekawa :kwasny:

co Wy macie za pogode, u Mnie slonecznie :naughty:

Opublikowano

a gdzie dzisiaj spot w ogole? bo pogoda srednio ciekawa :kwasny:

no Madaś :tongue4: mówił, że pod Mc i się schowamy najwyżej... bo teraz to już chyba nie ma sensu zmieniać... :thumbdown:

Opublikowano

wlasnie odczytalem info od mojego wychowawcy z samochodowki a jednoczenie prezesa sekcji kartongowcow w PZM ze 18 i 19 lipca są Kartingowe Mistrzostwa Polski na Torze Poznań... :) ktos chetny na przejazdzke? ja chyba pojade :)[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 15:16_________________________________________________

a gdzie dzisiaj spot w ogole? bo pogoda srednio ciekawa :kwasny:

no Madaś :tongue4: mówił, że pod Mc i się schowamy najwyżej... bo teraz to już chyba nie ma sensu zmieniać... :thumbdown:

ok to pod Mc w M1 :)

Opublikowano

ok to pod Mc w M1 :)

mi to tam wsjo ryba ale czy inni się dowiedzą, że tam jest spot? :rolleyes:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 15:21_________________________________________________to gdzie spot?

Opublikowano

ok to pod Mc w M1 :)

mi to tam wsjo ryba ale czy inni się dowiedzą, że tam jest spot? :rolleyes:

ja już jadę pod McDonaldsa na M1 Franowo pod Karfur :naughty::kox:

Opublikowano

ok to pod Mc w M1 :)

mi to tam wsjo ryba ale czy inni się dowiedzą, że tam jest spot? :rolleyes:

ja już jadę pod McDonaldsa na M1 Franowo pod Karfur :naughty::kox:

to ja też tam jadę, jak coś to dajcie cynka :wink4:

Opublikowano

wszyscy tam jadą :naughty:

Opublikowano

chlopaki dzieki za spota :good:

Opublikowano

dzięki za spota panowie (i panie :cool1:) :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

dobelek :hi:

Opublikowano

Dzięki również za spota :wink4: Podobała mi się atmosfera i już nie mogę się doczekać następnego spota :cool1:

Opublikowano

powiadacie ze fajnie bylo na spocie ;(

Opublikowano

Dzięki również za spota :wink4: Podobała mi się atmosfera i już nie mogę się doczekać następnego spota :cool1:

no i gitara :decayed:

powiadacie ze fajnie bylo na spocie ;(

bardzo sympatycznie :cool1:

Opublikowano

Dzięki również za spota :wink4: Podobała mi się atmosfera i już nie mogę się doczekać następnego spota :cool1:

no i gitara :decayed:

powiadacie ze fajnie bylo na spocie ;(

bardzo sympatycznie :cool1:

czesc Wojtek to tylko moge wam pozazdroscic :confused4:

Opublikowano

Dzieki za nudnego spota :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 19:07_________________________________________________Pozdrowienia od Masasów i Nikusia :)

Opublikowano

uciekam, wpadne pozniej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.