Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdzie poszedł jak nie poszedł, tylko pps oglądałem fajnego

lachony? :kox:

A no czytam by być na bieżąco :gwizdanie: Ale też akurat spadam na jakiś film. Pozdro~~

no i git :good: pozdro :hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: :hi: :hi: siema śpiochy wstawać i do roboty :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

cześć riebiata :hi:

Opublikowano

dobelek :hi:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 07:55_________________________________________________jak ja nie lubie poniedzialku ........ :kwasny:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 07:56_________________________________________________a gdzie nikus? :mysli: hmmm[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 07:57_________________________________________________wstawac spiochy :piroman::brawo:

Opublikowano

joł ziomky :cool1:

Opublikowano

czesc Tomek :hi:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 08:16_________________________________________________byles wczoraj na spociku?

Opublikowano

hej Piotrek , nie wczoraj mnie nie było :przebiegly: , za tydzień będę :naughty:

Opublikowano

:siema: wszystkim

za tydzień będę :naughty:

ale spot jest za dwa... :decayed:

Opublikowano

hej Piotrek , nie wczoraj mnie nie było :przebiegly: , za tydzień będę :naughty:

ja moge byc dopiero za dwa tygodnie bo za tydzien w poniedzialek dopiero wracam do pl

Opublikowano

chyba raczej za tydzień :gwizdanie: :cool1::naughty:

Opublikowano

:siema: wszystkim

za tydzień będę :naughty:

ale spot jest za dwa... :decayed:

to fajnie ,zalapie sie na spocik :good::dance:

Opublikowano

za 2 tyg jest zlot , kwiaty jedne :cool1:

Opublikowano

chyba raczej za tydzień :gwizdanie: :cool1::naughty:

:mysli::naughty:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 08:26_________________________________________________

za 2 tyg jest zlot , kwiaty jedne :cool1:

to Ty jakoś dziwnie liczysz :tongue4: spot jest 5 lipca i ch... :decayed:

Opublikowano

za 2 tyg jest zlot , kwiaty jedne :cool1:

to super, z mila checia przypedze 5 na spocik a 6 smigam do milena na tydzien a w sobote zrywam sie z mielna do pily

Opublikowano

bo tego tyg. nie biorę pod uwagę, bo już się zaczął :cool1::decayed::naughty:

Opublikowano

ide na papierocha zaraz wracam

Opublikowano

bo tego tyg. nie biorę pod uwagę, bo już się zaczął :cool1::decayed::naughty:

no już skapowałem Twój (trochę dziwny :decayed:) tok myślenia :wink4:

Opublikowano

qwa u mnie znow chmurzyska ,pewnie bedzie lalo niebawem :thumbdown:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 08:41_________________________________________________a tak pieknie wypolerowalem adunie wczoraj :confused4:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 08:42_________________________________________________Tomek a ty w pracy czy dopiero smigasz pozniej?

Opublikowano

ee no ja w pracy od 8.00 :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.