Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ej ale pogodynka robi się fajna chmury się rozmywają po niebie :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

cześć ... o coś długo się spało co :gwizdanie:

Opublikowano

Tylko nie nabluzgajcie na mnie jak zobaczycie w jakim jest stanie fura :wink4:

Opublikowano

Tylko nie nabluzgajcie na mnie jak zobaczycie w jakim jest stanie fura :wink4:

ale fury to tylko dodatek do spotu ..... [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 13:32_________________________________________________zauważyłem że nasze Logo Koziołków jest niewidoczne w Explorer u mnie Kuredu, Nikusia, Piechola ten plik widocznie jest w jakimś formacie który nie jest widoczny w IE ...ciekawe dlaczego .... i teraz jak ktos używa IE to widzi u nas same puste miejsca ...

coś musimy z tym zrobić :mysli:

Opublikowano

oglądamy F1 :cool1:

Opublikowano

no oglądamy ale start kubicy kiepściutki .... na 13 jedzie :kwasny:

Opublikowano

Siema, mam nadzieję, że po F1 dojadę na spota wyrównać bieżnik Fantomowi :)

Opublikowano

Siema, mam nadzieję, że po F1 dojadę na spota wyrównać bieżnik Fantomowi :)

wpadaj wpadaj ... :naughty: :naughty:

Opublikowano

a ja chyba nie dojade bo sie troche cykam po wczorajszej imprezie do 4 rano i jeszcze cosik we mnie pływa :hi: :hi: :hi: :hi: szkoda cholera ale moja wina za dużo wczoraj trochu było

Opublikowano

Siema, mam nadzieję, że po F1 dojadę na spota wyrównać bieżnik Fantomowi :)

Rozumiem, że każdy to przechodzi jako nowy klubowicz :naughty:

Opublikowano

Rozumiem, że każdy to przechodzi jako nowy klubowicz :naughty:

na klubowicza to trzeba sobie zasłużyć :naughty::decayed::tongue4:
Opublikowano

Nie, to tylko pomówienia, swojego też nie upalam :)

Opublikowano

a ja chyba nie dojade bo sie troche cykam po wczorajszej imprezie do 4 rano i jeszcze cosik we mnie pływa :hi: :hi: :hi: :hi: szkoda cholera ale moja wina za dużo wczoraj trochu było

niedobry Ty... :bicz::wink4:

Opublikowano

a ja chyba nie dojade bo sie troche cykam po wczorajszej imprezie do 4 rano i jeszcze cosik we mnie pływa :hi: :hi: :hi: :hi: szkoda cholera ale moja wina za dużo wczoraj trochu było

niedobry Ty... :bicz::wink4:

ja niedobry :blink::embarrassed:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 14:38_________________________________________________ :hi: NIKUŚ
Opublikowano

siemka :hi:

wentyl widze tez sie zarozowil... :mysli: przegapilem Twoje glosowanie :embarrassed:

Opublikowano

siemka :hi:

wentyl widze tez sie zarozowil... :mysli: przegapilem Twoje glosowanie :embarrassed:

no problem jak wszyscy na różowo to ja też musiałęm

:naughty: :naughty:

Opublikowano

Marcin podeslij mi 2 zdjecia swojej furki na maila to CI zrobie podpis :decayed:

Opublikowano

przegapilem Twoje glosowanie :embarrassed:

a te głosowania to są jeszcze? :mysli: bo ja tez nic nie widziałem...

Opublikowano

:hi: bry :naughty:

glosowan chyba nie ma juz bo tez nic nie widzialem :mysli:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 14:59_________________________________________________ale mi w ten weekend ladnie szkola poszla, 3 przedmioty zaliczone :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 15:00_________________________________________________wentyl gratuluje kolorku :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.