Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

elegancko juz po pracy teraz na obiadek czekam :notworthy:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no co tam panowie i panie :naughty:

nic ciekawego piękny kawalerze :decayed:

lece pracować

Opublikowano

a ja sobie ćwiczę i w między czasie klikam :evil:

Opublikowano

powitac po zapracowanym dniu :hi:

bo tego tyg. nie biorę pod uwagę, bo już się zaczął :cool1::decayed::naughty:

no już skapowałem Twój (trochę dziwny :decayed:) tok myślenia :wink4:

idac ta droga dedukcji Ive jak rano wstaje to juz tego dnia nie liczy czyli wita sie przez "dobry wieczor" a wieczorem kiedy zaczyna sie nastepny dzien mowi "dzien dobry" :naughty: :naughty: :naughty:

Jakby kto szukał hamowni to jeden ze sponsorów wczorajszej ćwiartki oferuje swoje usługi

http://chiptuning.poznan.pl

Cena z okazji imprezki była 50PLN .. jaka może być teraz trzeba się zapytać.

Poza tym Wojtek ma przenośny zestaw ... jakieś 6 lat temu hamował moją Vectrę na A2 ..

może chcemy mieć to w ofercie zlotu, ale to musiałoby być klika osób chętnych - wtedy mógłby przyjechać z tym zestawem do Piły?

a czy ten Wojtek czasem nie lata Toyota Supra? :mysli: bo jak tak to mnie tez w zeszlym roku hamowal :decayed:

Opublikowano

co tam Pawcio? :) widze ze znowu melanz wieczor zaczynasz :naughty:

Opublikowano

co tam Pawcio? :) widze ze znowu melanz wieczor zaczynasz :naughty:

2 piwka co to za melanz :gwizdanie:

Opublikowano

2 piwka co to za melanz :gwizdanie:

od czegos trzeba zaczac :gwizdanie:

Opublikowano

2 piwka co to za melanz :gwizdanie:

od czegos trzeba zaczac :gwizdanie:

:good::naughty:

Opublikowano

ja zaraz spadam do mlodej i tez jakiegos browca walne... :decayed:

Opublikowano

ja zaraz spadam do mlodej i tez jakiegos browca walne... :decayed:

nie tylko browca walnij :polew: :polew:

Opublikowano

Cześć miśki... Paweł mam sprawę...

Opublikowano

ja zaraz spadam do mlodej i tez jakiegos browca walne... :decayed:

nie tylko browca walnij :polew: :polew:

to inne walne innym razem... jak bedzie mozna :wink4:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 19:16_________________________________________________ja spadam :hi: do pozniej chlopaki :decayed:

Opublikowano

Gadamy tu czy na pw? Madas powiedział mi wczoraj że miałes kiedyś w swojej niuńce awarię koła pasowego sprężarki klimy... Wszystko wskazuje na to że mnie też to złapało, chciałem się poradzić.

Opublikowano

no czesc Bart ale to nie w audi i nie od sprezarki klimy tylko od pomy wspomagania a co Tobie sie stało [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 19:20_________________________________________________daj na gg do mnie :naughty:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 19:21_________________________________________________

Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 19:16[/size]_________________________________________________ja spadam :hi: do pozniej chlopaki :decayed:

strzała :>

Opublikowano

GG nie przejdzie, w pracy jestem do 22 a tu mam bana na "takie te" ;)

Aaa to się Adasiowi popieprzyło... U mnie zaczęło coś stukać. Obstawiam dwie rzeczy albo koło pasowe pompy wspomagania albo koło pasowe sprężarki klimy. Sprawę ostatecznie wyjaśni stetoskop (jak już poczta go dowiezie). A jak to się objawiało u Ciebie (mimo że nie w :a4fan:)?

Opublikowano

wyrwało mi kołko pasowe z cała ośka z pomy od wspomagania.W audi tez mam cos z sprezarka ale tylko zaczeła głosniej cykac wiec narazie nic nieruszam tym bardziej ze chłodzi[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 19:26_________________________________________________a u Ciebie co dokładniej jest grane :mysli:

Opublikowano

kurcze Pawcio co ty piszesz ...co się stało :cool1:

Opublikowano

kurcze Pawcio co ty piszesz ...co się stało :cool1:

what? :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.