Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak bym miał 270 kuca to też bym wolno nie jeździł , na biednego nie trafiło , najwyżej w koszty zloty wliczy , gorzej z pkt. :przebiegly:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mi 30 czerwca wygasa 6 punktów które załapałem w tamtym roku - przyznali na 2 tyg. :) ale grzywna do zapłaty :(

Opublikowano

jak bym miał 270 kuca to też bym wolno nie jeździł , na biednego nie trafiło , najwyżej w koszty zloty wliczy , gorzej z pkt. :przebiegly:

:mysli: :mysli: :mysli::naughty:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 12:22_________________________________________________sie Tomek pochwal ile Ty masz :naughty: bo ja już od 21 maja mam 00000 :kox: :kox:

Opublikowano

jak bym miał 270 kuca to też bym wolno nie jeździł , na biednego nie trafiło , najwyżej w koszty zloty wliczy , gorzej z pkt. :przebiegly:

pkt będę chciał uniknąć, bo jest na to sposób :naughty:

Opublikowano

ja narazie mam 8pkt i nic nie wiem o fotoradarach , chociaż ostatnio mi chyba w Kaliszu pstryknęło na wlocie , także czekam niecierpliwie :przebiegly:

Opublikowano

ja narazie mam 8pkt i nic nie wiem o fotoradarach , chociaż ostatnio mi chyba w Kaliszu pstryknęło na wlocie , także czekam niecierpliwie :przebiegly:

przyjdzie przyjdzie, moja fotka co dziś przyszła jest z 3 maja,

zaczynam znowu z antyradarem jezdzić :decayed:

Opublikowano

kurde ja mam tylko cb i na nim muszę polegać ,a nie zawsze drivery mówią o radarze, często też mam ściszone iiiiii pstryk było :sick3:

Opublikowano

jest tu kto :mysli:

Opublikowano

no ja dobiłem ogl przyjaciół na tvn

Opublikowano

jest tu kto :mysli:

ja też jezdem :wink4: dobry Panom :hi::notworthy:
Opublikowano

a ja z przymusu Jim Jam :gwizdanie:

Opublikowano

co to jim jam?? :blink:

Opublikowano

powiedz mi czy znalaz bys chwilke by zerknac w moja adunie? :gwizdanie:

a co trzeba? :mysli::naughty:

Opublikowano

jakby kto chciał na gokarty jutro na 21:45 pod Kinepolis zaparszam

Opublikowano

jakby kto chciał na gokarty jutro na 21:45 pod Kinepolis zaparszam

juz jestem na liscie :cool1:

Opublikowano

wrocony do firmy :) jade3 odstawic auto na parking i zaraz wracam... :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 17:03_________________________________________________

:hi: Dobry

siemka :> piwko juz sie leje? :cool1:

Opublikowano

wrocony do firmy :) jade3 odstawic auto na parking i zaraz wracam... :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 17:03_________________________________________________

:hi: Dobry

siemka :> piwko juz sie leje? :cool1:

wiadoma sprawa :naughty:

Opublikowano

jakby kto chciał na gokarty jutro na 21:45 pod Kinepolis zaparszam

ja wiadoma sprawa że jadę :gwizdanie:

Opublikowano

wstepnie moge powiedziec ze gdyby ktos przyjechał po mnie to moge popatrzec jak sie scigacie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.