Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co za clup ?? :naughty:

nie dla Ciebie :cool1: :gwizdanie:

a to przepraszam :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A jakoś powoli do przodu

Widze jakiś club zakładasz :naughty:

wchodzisz w to?? :cool1::naughty:

a mogę ze swoim Allroad :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 21:00_________________________________________________

co za clup ?? :naughty

siemka :decayed:

Opublikowano

Partyś pewnie że Ive Ci pozwoli bo Ty fajny chłopak jesteś :naughty:

Opublikowano

Ty fajny chłopak jesteś :naughty

:mysli: :mysli: :mysli: masz żonę :polew: :polew:

Opublikowano

Partyś pewnie że Ive Ci pozwoli bo Ty fajny chłopak jesteś :naughty:

nie wiem nie znam , a jak się zboczuchem i gwałcicielem chomików okaże , to co wtedy :cool1: :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Partyś pewnie że Ive Ci pozwoli bo Ty fajny chłopak jesteś :naughty:

nie wiem nie znam , a jak się zboczuchem i gwałcicielem chomików okaże , to co wtedy :cool1: :gwizdanie: :decayed:

a to nie wiem ....to ja najmocniej przepraszam :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 21:12_________________________________________________

:siema:

cześć Piotras :hi:

Opublikowano

Partyś pewnie że Ive Ci pozwoli bo Ty fajny chłopak jesteś :naughty:

nie wiem nie znam , a jak się zboczuchem i gwałcicielem chomików okaże , to co wtedy :cool1: :gwizdanie: :decayed:

:polew:

To powiedz jak i gdzie mam wkleić ten obrazek [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 21:13_________________________________________________

:siema:

witaj :cool1:

Opublikowano

Partyś pewnie że Ive Ci pozwoli bo Ty fajny chłopak jesteś :naughty:

nie wiem nie znam , a jak się zboczuchem i gwałcicielem chomików okaże , to co wtedy :cool1: :gwizdanie: :decayed:

to pis z ziobrem na czele sie toba zajmie :naughty:

Opublikowano

a Ty , Madas co tak dzisiaj przepraszasz, masz coś/kogoś na sumieniu :cool1::przebiegly:

Opublikowano

a Ty , Madas co tak dzisiaj przepraszasz, masz coś/kogoś na sumieniu :cool1::przebiegly:

może ma cienki dzień :gwizdanie:

Opublikowano

a Ty , Madas co tak dzisiaj przepraszasz, masz coś/kogoś na sumieniu :cool1::przebiegly:

no jak to .... ja zawsze kulturkę miałem :gwizdanie:

Opublikowano

a Ty , Madas co tak dzisiaj przepraszasz, masz coś/kogoś na sumieniu :cool1::przebiegly:

zone ???? :wink4:

Opublikowano

Tomek może być :naughty:

Opublikowano

a Ty , Madas co tak dzisiaj przepraszasz, masz coś/kogoś na sumieniu :cool1::przebiegly:

zone ???? :wink4:

żona cała i zdrowa :kox: :kox:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 21:19_________________________________________________

Tomek może być :naughty:

przez moment myślałem że Ive do siebie pisze :shocked:

Opublikowano

Marian Ty masz sedana :doh1:

2782889808_800cce21a0_m.jpg

Opublikowano

to milo z twojej strony Adam ze jeszcze zyje :polew:, pozdow malzonke

Opublikowano

Marian Ty masz sedana :doh1:

2782889808_800cce21a0_m.jpg

:tongue4: :tongue4:

Opublikowano

to milo z twojej strony Adam ze jeszcze zyje :polew:, pozdow malzonke

dzięki w imieniu żonki ... Was również pozdrawia :hi:

Opublikowano

to milo z twojej strony Adam ze jeszcze zyje :polew:, pozdow malzonke

dzięki w imieniu żonki ... Was również pozdrawia :hi:

dzieki bardzo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.