Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy, przyjaciele... :gwizdanie:

Moja ulubiona ekipo forumowa - Wielkopolanie :decayed:

Pomóżcie :rolleyes:

Mieszka ktoś z Was w okolicach os. Jagiellonskiego.

Mam tam pilną sprawę do załatwienia :)

jarko jezeli ta sprawa moze byc zalatwiona po 1 lipca to napisz mi na pw o co chodzi. narazie jestem w de wiec jezeli sie nie pali to pisz

dzisiaj :rolleyes: dzięki za propozycję :hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

najgorsze w tym wszystkim jest to ze chyba te autka nie sa sprzedawane w calosci tylko rozberane chyba ze maja jakis zbyt i przejscie na wschod[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 09:35_________________________________________________

Koledzy, przyjaciele... :gwizdanie:

Moja ulubiona ekipo forumowa - Wielkopolanie :decayed:

Pomóżcie :rolleyes:

Mieszka ktoś z Was w okolicach os. Jagiellonskiego.

Mam tam pilną sprawę do załatwienia :)

jarko jezeli ta sprawa moze byc zalatwiona po 1 lipca to napisz mi na pw o co chodzi. narazie jestem w de wiec jezeli sie nie pali to pisz

dzisiaj :rolleyes: dzięki za propozycję :hi:

to niestety nie moge tobie pomuc

Opublikowano

Vario szczere współczucia ;(

Opublikowano

po zlapaniu takiego delikwenta powinno mu sie wszystkie palce od....... ku przestrodze innym .wtedy moze wzieli by sie do uczciwej pracy :kwasny:

Opublikowano

Jakie palce łeb od razu cały :angry:

Opublikowano

miało być obniżenie przestępczości , i gdzie to jest , siedzą na wiejskiej te grube chamy i się z nas śmieją , mają labę na wszystko i wszystkich , człowiek za***prza żeby się czegoś w życiu dorobić , a oni co...kurwwwa co za głupi naród

Opublikowano

Bartas mial ac? :mysli:

Opublikowano

witajcie :hi:

Vario wspolczuje :confused4: auto pewnie ubezpieczone wiec pol biedy ale te wszystkie dodatki... masakra... :no:

Koledzy, przyjaciele... :gwizdanie:

Moja ulubiona ekipo forumowa - Wielkopolanie :decayed:

Pomóżcie :rolleyes:

Mieszka ktoś z Was w okolicach os. Jagiellonskiego.

Mam tam pilną sprawę do załatwienia :)

a o co kaman? Pawel mieszka niedaleko ale tez jestem czesto w tych okolicach... :wink4:

Opublikowano

dzien dobry

bartkowi vario ukradli w nocy auto.

czy kurfa policja naprawde w tym kraju nie potrafi na to nic poradzic

szczerze współczuję :(.Najpierw Marcin, potem Bartek. Kurfa,co za gnoje. Brak słów.

Opublikowano

witajcie :hi:

Vario wspolczuje :confused4: auto pewnie ubezpieczone wiec pol biedy ale te wszystkie dodatki... masakra... :no:

Koledzy, przyjaciele... :gwizdanie:

:hi:

Moja ulubiona ekipo forumowa - Wielkopolanie :decayed:

Pomóżcie :rolleyes:

Mieszka ktoś z Was w okolicach os. Jagiellonskiego.

Mam tam pilną sprawę do załatwienia :)

a o co kaman? Pawel mieszka niedaleko ale tez jestem czesto w tych okolicach... :wink4:

[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 09:57_________________________________________________spadam do pracy. Bartas 3maj sie
Opublikowano

narka Piotrek :hi: milej pracki

Opublikowano

vario, wspolczuje... poprostu jakies fatum nad Wami zawislo :confused4:

Opublikowano

Dziwny jest ten Poznań...głównie tam kradną furmanki klubowe :kwasny:

Opublikowano

:hi:

jarko zależy co potrzebujesz i o której

Opublikowano

:hi:

jarko zależy co potrzebujesz i o której

Koledzy, przyjaciele... :gwizdanie:

Moja ulubiona ekipo forumowa - Wielkopolanie :decayed:

Pomóżcie :rolleyes:

Mieszka ktoś z Was w okolicach os. Jagiellonskiego.

Mam tam pilną sprawę do załatwienia :)

a o co kaman? Pawel mieszka niedaleko ale tez jestem czesto w tych okolicach... :wink4:

Dobra, póki co Sobie poradziłem. Ale jakby coś wyszło trza będzie kogoś odwiedzić :baseball:

Mam nadzieję że uczciwi ludzie :gwizdanie:

Opublikowano

spoko :wink4: jak cos to dawaj znac :decayed:

Opublikowano

o kur :kwasny:

Vario wspolczuje ;(

Opublikowano

vario, wspolczuje... poprostu jakies fatum nad Wami zawislo :confused4:

szkoda gadac :disgust:

Opublikowano

Znacie może jakiegoś mechanika, który zna się na wahaczach? Byłem u 3 i każdy mówi co innego, jeden że górny, drugi dolny inny że oba :confused4:

Opublikowano

Znacie może jakiegoś mechanika, który zna się na wahaczach? Byłem u 3 i każdy mówi co innego, jeden że górny, drugi dolny inny że oba :confused4:

jedz na szarpaki bez tego anirusz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.