Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pare lat wstecz mój kumpel z Poznania lubil sie bawić w takie kradzieże-na szczęście zmądrzał ale podejrzewam że reszta jego kumpli czy nawet on sam mógłby sie czegoś dowiedzieć ...niestety mam kontakt tylko z jego bratem a ten znowu będzie w Polsce dopiero w lipcu ale spróbować można :mysli:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiesz jak Bartas mial ac to odzyska jakies tam siano,wiadomo szkoda autka i tych wszystkich modernizacji

chłopak jest silny psychicznie da se rade :)

Opublikowano

wiesz jak Bartas mial ac to odzyska jakies tam siano,wiadomo szkoda autka i tych wszystkich modernizacji

chłopak jest silny psychicznie da se rade :)

jasne że tak !!!! da se rade :good:
Opublikowano

jak zlapie jakiegos pajaca na wlamie to mu polamie lapy obie tak sobie powiedzialem jak mi radio wyjeli z auta i zapaskudzili caly fotel krwia na ich szczescie jeszcze nikogo nie zlapalem :kwasny:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 19:58_________________________________________________najgorsze w tym wszystkim jest to ze Bartek jak i my wszyscy jestesmy bezsilni w tej sprawie :kwasny: [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 20:07_________________________________________________ale narazie mozemy miec jeszcze nadzieje

Opublikowano

Panowie, wrzucam na luz - tak miało widocznie być

Opublikowano

nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :good: :good:

Opublikowano

ale nie musialo :wink4:

Opublikowano

Nikt nie poleci mi jakiegoś dobrego mechanika na wahacze albo gdzie najlepiej jechać na szarpaki?

Opublikowano

najgorsze jest to, że człowiek rzeźbi, reza, a takie za przeproszeniem hu.. całą tą robotę zepsują, pociachają na żyletki.

Opublikowano

i wiekszosci uchodzi to na sucho :angry:

Opublikowano

Szarpaki mają w Auto Premium

Opublikowano

Bartas a co psy powiedzialy? maja jakas dziuple na oku ,jakies podejrzenia?

Opublikowano

Bartas a co psy powiedzialy? maja jakas dziuple na oku ,jakies podejrzenia?

Może dajmy Bartkowi trochę spokoju :embarrassed: przyszedł do nas odpocząć :przebiegly:

Opublikowano

Bartas a co psy powiedzialy? maja jakas dziuple na oku ,jakies podejrzenia?

Może dajmy Bartkowi trochę spokoju :embarrassed: przyszedł do nas odpocząć :przebiegly:

ok,sorrka :embarrassed:

Opublikowano

Spoko, psy mieli jakąś dziuple w okolicy Madasa ale nie wiem czy ją zamknęli

Opublikowano

Spoko, psy mieli jakąś dziuple w okolicy Madasa ale nie wiem czy ją zamknęli

:polew: :polew: :polew:

Znowu Madas

Opublikowano

uciekam panowie i panie[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 20:50_________________________________________________Bartas 3maj sie :good:

Opublikowano

nara Piotrek :wink4: [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 20:52_________________________________________________Adam a ty nie latasz na gokartach :mysli:

Opublikowano

nara Piotrek :wink4: [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 20:52_________________________________________________Adam a ty nie latasz na gokartach :mysli:

Adam znaczy Madasek czy moja skromna osoba :mysli:

Opublikowano

nara Piotrek :wink4: [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 20:52_________________________________________________Adam a ty nie latasz na gokartach :mysli:

Adam znaczy Madasek czy moja skromna osoba :mysli:

nie no oczywiście że Twoja skromna osoba :kox: jakżeby inaczej :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.