Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oooo nawet Ty jesteś :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oooo nawet Ty jesteś :naughty:

a miało mnie nie być?

wstałem o 15.30 :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

słyszałem :gwizdanie: ja o 10.30 :cool1:

Opublikowano

słyszałem :gwizdanie: ja o 10.30 :cool1:

dowiedziałem się że ponoć śpiewałem wczoraj :shocked:

Opublikowano

słyszałem :gwizdanie: ja o 10.30 :cool1:

dowiedziałem się że ponoć śpiewałem wczoraj :shocked:

coooo :shocked:

Opublikowano

no ladnie zabalowaliscie :kox:

Opublikowano

ale Qwa grad u nas pada :shocked: :shocked: :shocked:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 19:14_________________________________________________

słyszałem :gwizdanie: ja o 10.30 :cool1:

dowiedziałem się że ponoć śpiewałem wczoraj :shocked:

coooo :shocked:

tetis tak mówiła

Opublikowano

W Antoninku koniec świata był przez 10 minut, nie było niczego widać za oknem

Opublikowano

Maciej moze ty ukryty talent jestes :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 19:18_________________________________________________

W Antoninku koniec świata był przez 10 minut, nie było niczego widać za oknem

tak pada u was?

Opublikowano

W Antoninku koniec świata był przez 10 minut, nie było niczego widać za oknem

u nas (na łazarzu) teraz jest!! grad, ulewa i wszędzie pioruny latają :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

nie pamiętam żeby Mlodzik śpiewał :mysli:

Opublikowano

Maciej moze ty ukryty talent jestes :gwizdanie

hmm... ale ponoć zbyt dobrze nie śpiewałem :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 19:20_________________________________________________

nie pamiętam żeby Mlodzik śpiewał :mysli:

zo może tetis ściemnia :banan2: :banan2: :banan2:

Opublikowano

nie pamiętam żeby Mlodzik śpiewał :mysli:

Bartek jak bylo tak fajnie to mozesz nie pamietac :polew:

Opublikowano

nie pamiętam żeby Mlodzik śpiewał :mysli:

Bartek jak bylo tak fajnie to mozesz nie pamietac :polew:

ja nie pamiętam jak sie w łóżku znalazłem :cool1:

Opublikowano

Maciej moze ty ukryty talent jestes :gwizdanie

hmm... ale ponoć zbyt dobrze nie śpiewałem :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 19:20_________________________________________________

nie pamiętam żeby Mlodzik śpiewał :mysli:

zo może tetis ściemnia :banan2: :banan2: :banan2:

poczatki bywaja trudne :polew:

Opublikowano

ja pamietam wszystko :gwizdanie:

Opublikowano

a u mnie gara taka ze masakra :beach:

Opublikowano

Oberwanie chmury było takie, ze hej

Opublikowano

ja pamietam wszystko :gwizdanie:

ja wszystko oprócz śpiewania i od taxi aż do domu[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 19:26_________________________________________________

a u mnie gara taka ze masakra :beach:

to podeślij do ojczyzny trochę słońca.

Opublikowano

Oberwanie chmury było takie, ze hej

u mnie idzie zdechnac tak goraco bo pracuje ale jak bede mial urlop to pewnie bedzie lalo :chytry:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 19:29_________________________________________________

ja pamietam wszystko :gwizdanie:

ja wszystko oprócz śpiewania i od taxi aż do domu[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 19:26_________________________________________________

a u mnie gara taka ze masakra :beach:

to podeślij do ojczyzny trochę słońca.

w poniedzialek wracam to je zabiore ze soba :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.