Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moze obgadamy sprawe w Pile?[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 20:40_________________________________________________ja zaraz ukrece sobie drina. dostalem dzis w prezecie buteleczke :kox:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

najprawdopodobniej tak się stanie :drunk::dance:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 20:41_________________________________________________też dokończę otwartą buteleczkę :slina: :slina:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 20:42_________________________________________________Ive ,Madas witajcie mój AIRBUS się nie rozbił :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

a ja to zaraz idę spać chyba :decayed:

Opublikowano

Ive wpadaj na małe co nieco :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 20:44_________________________________________________zaraz u mnie będzie nieźle gnoić

Opublikowano

a ja to zaraz idę spać chyba :decayed:

nie spac ,chodzic :kox:

Opublikowano

Ive wpadaj na małe co nieco :drunk: :drunk:

jak będę od pon w Poz to się odezwę do Ciebie , może kilku leserów zabiorę ze sobą i jakiegoś grylla się jebnie :cool1::naughty:
Opublikowano

qrfa od pon to ja do kieratu znowu dopiero wolne na zlot w Pile

Opublikowano

Ive wpadaj na małe co nieco :drunk: :drunk:

jak będę od pon w Poz to się odezwę do Ciebie , może kilku leserów zabiorę ze sobą i jakiegoś grylla się jebnie :cool1::naughty:

na tego grila u dulukiego chodza sluchy w tym watku juz od 2800 stron :decayed:

Opublikowano

Cze, ale napierd*** teraz u mnie...

Opublikowano

Cze, ale napierd*** teraz u mnie...

u mnie przestalo...

teraz przynajmniej jest troche chlodniej :>

Opublikowano

Ive wpadaj na małe co nieco :drunk: :drunk:

jak będę od pon w Poz to się odezwę do Ciebie , może kilku leserów zabiorę ze sobą i jakiegoś grylla się jebnie :cool1::naughty:

na tego grila u dulukiego chodza sluchy w tym watku juz od 2800 stron :decayed:

zawsze wszyscy wymiękali a i parkingu już nie mam takiego dużego bo sąsiad zaczął budowę,ale na sobotę zapraszam ostatnie dni urlopu[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 20:55_________________________________________________

Cze, ale napierd*** teraz u mnie...

u mnie przestalo...

teraz przynajmniej jest troche chlodniej :>

zaraz Nikuś i u Ciebie piz*nie zobacz na wschód jaka chmurka u mnie już daje a do Ciebie niedaleko

Opublikowano

a ja zaraz sie podlacze pod butle z tlenem bo tu nie ma czym oddychac tak goraco :slina:

Opublikowano

a ja zaraz sie podlacze pod butle z tlenem bo tu nie ma czym oddychac tak goraco :slina:

ja tak miałem jeszcze we wtorek

Opublikowano

kazdy zmeczony po imprezie :gwizdanie:

ja sie lecze strongiem :naughty: :gwizdanie:

jo tyż :kox:

Opublikowano

kazdy zmeczony po imprezie :gwizdanie:

ja sie lecze strongiem :naughty: :gwizdanie:

jo tyż :kox:

to co ZDRÓWKO Panowie

Opublikowano

zdrówko :drunk:

Opublikowano

zdrówko :drunk:

:drunk: zdrowko Bartas

Opublikowano

Bartek pokoje rozpisz tak by można było razem się schlać i razem wrócić ,tak zawsze raźniej

pokoje dobieramy pijakami lub abstynentami :gwizdanie: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Bartek pokoje rozpisz tak by można było razem się schlać i razem wrócić ,tak zawsze raźniej

jutro wrzucimy liste kto z kim i dlaczego bo dzis ostatecznie zamkneliśmy listę - wreszcie :)

Opublikowano

i tak pewnie będzie jak w akademikach gdzie kto padnie tam się prześpi :evil::decayed:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 21:10_________________________________________________dużo ludzi z rezerwowej wskoczyło??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.