Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka Adas :>

urlopuje sie :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Michael Jackson nie zyje ;( :kwasny:

Opublikowano

Michael Jackson nie zyje ;( :kwasny:

no kicha , łza mi się zakręciła w oku ;(
Opublikowano

szkoda :kwasny: chociaz to bylo do przewidzenia...

Opublikowano

szkoda :kwasny: chociaz to bylo do przewidzenia...

to tak.. ale zawsze lepiej by bylo pozniej niz wczesniej

Opublikowano

:hi: Dobry

:hi:

ale Mnie glowa boli po wczoraj :cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dobry :notworthy:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 10:30_________________________________________________dziś mnie smoli po tej wczorajszej naszej popijawie przy kompie :decayed: :decayed: :polew:

Opublikowano

:hi:

:hi::naughty:

[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 10:34_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=mLeOiDF99Yo

Opublikowano

a ja dzis cwicze znowu choc mam zakwasy od srody ale trza pocwiczyc do zlotu troche :gwizdanie:

Opublikowano

spadam do Plazy później się odezwę Narka[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 10:41_________________________________________________wrócę i też chyba zacznę trening dziś teściowa ma urodziny :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 10:42_________________________________________________może ostatnie??? :naughty: :naughty:

Opublikowano

siema Vario, jak samopoczucie ?

Opublikowano

Siemka, doliny ciąg dalszy, cały czas myślę o aucie i o stratach przez tą kradzież

Opublikowano

Siemka, doliny ciąg dalszy, cały czas myślę o aucie i o stratach przez tą kradzież

szczerze to miałem nadzieję że może po wykup zadzwonią ;(Vario a za sprzęt nie zwrócą kasy??np z AC?? (proszę nie krzyczeć na mnie ja się nie znam... ale kiedyś mojemu koledze za lapka zwrócili)
Opublikowano

i co tu porabiac w taki smetny dzien? :mysli:

Opublikowano

Siemka, doliny ciąg dalszy, cały czas myślę o aucie i o stratach przez tą kradzież

szczerze to miałem nadzieję że może po wykup zadzwonią ;(Vario a za sprzęt nie zwrócą kasy??np z AC?? (proszę nie krzyczeć na mnie ja się nie znam... ale kiedyś mojemu koledze za lapka zwrócili)

Raczej nie zwracają. Bo tak by każdy mógł mówić, że miał wiele innych przedmiotów wartościowych.

:hi:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 12:00_________________________________________________

i co tu porabiac w taki smetny dzien? :mysli:

Ja przygotowuje się na egzamin :gwizdanie:

Opublikowano

zapraszam do mnie jakby co - pogoda wyśmienita na grilowanie :kox:

Opublikowano

Siemka, doliny ciąg dalszy, cały czas myślę o aucie i o stratach przez tą kradzież

szczerze to miałem nadzieję że może po wykup zadzwonią ;(Vario a za sprzęt nie zwrócą kasy??np z AC?? (proszę nie krzyczeć na mnie ja się nie znam... ale kiedyś mojemu koledze za lapka zwrócili)

bo pewnie latka miał oddzielnie ubezpieczonego,

ale trzeba sprawdzać polise .. znajomemu firma wykupiła polisę taką ze byął napisane ze parking ma być strzeżony i monitorowany

w środku dnia wybili szybę zabrali lapka i musiał go dokupić ... wszystkie warunki spełnione .. ale parking nei był monitorowany :(

Opublikowano

zapraszam do mnie jakby co - pogoda wyśmienita na grilowanie :kox:

powaga :naughty: zaraz będziemy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.