Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na kompie podlaczonym do tv, wersja dvd rip :naughty:

malutka My jeszcze nie mielismy przyjemnosci sie spotkac, na spoty jezdzisz ? :decayed:

bedziesz 5 lipca ? :cool1:

a Ty będziesz 5 bo ja tak a malutka nie wiem jak jej nie poznałeś to długo Cie nie było :cool1: :cool1: :mysli: :mysli:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: siema wszystkim niedobrym :decayed::naughty:

siema ADAŚ co tam u Ciebie dawno MY sie nie widzieli :hi:

no dawno :mysli:

trzeba to zmienic troche, ostatnio na spotach nie bylem bo sesje mam w szkole :decayed:

troszke do szkoly tez trzeba pochodzic :decayed:

ale na nastepnym chce byc wreszcie :gwizdanie:

Opublikowano

na kompie podlaczonym do tv, wersja dvd rip :naughty:

malutka My jeszcze nie mielismy przyjemnosci sie spotkac, na spoty jezdzisz ? :decayed:

bedziesz 5 lipca ? :cool1:

nie byłam na dwóch ostatnich a 5 lipca bede (hu* na hu*u stanie a przyjade :polew: :polew:)
Opublikowano

na kompie podlaczonym do tv, wersja dvd rip :naughty:

malutka My jeszcze nie mielismy przyjemnosci sie spotkac, na spoty jezdzisz ? :decayed:

bedziesz 5 lipca ? :cool1:

nie byłam na dwóch ostatnich a 5 lipca bede (hu* na hu*u stanie a przyjade :polew: :polew:)

spokojnie mała jak stanie to będziesz wiedzieć :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew::tongue4:
Opublikowano

na kompie podlaczonym do tv, wersja dvd rip :naughty:

malutka My jeszcze nie mielismy przyjemnosci sie spotkac, na spoty jezdzisz ? :decayed:

bedziesz 5 lipca ? :cool1:

nie byłam na dwóch ostatnich a 5 lipca bede (hu* na hu*u stanie a przyjade :polew: :polew:)

spokojnie mała jak stanie to będziesz wiedzieć :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew::tongue4:

ja zawsze wiem kiedy stanie :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

na kompie podlaczonym do tv, wersja dvd rip :naughty:

malutka My jeszcze nie mielismy przyjemnosci sie spotkac, na spoty jezdzisz ? :decayed:

bedziesz 5 lipca ? :cool1:

nie byłam na dwóch ostatnich a 5 lipca bede (hu* na hu*u stanie a przyjade :polew: :polew:)

spokojnie mała jak stanie to będziesz wiedzieć :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew::tongue4:

ja zawsze wiem kiedy stanie :polew: :polew: :polew:

na ogól jak staje to już jest wilgotno :naughty: :naughty: :polew:
Opublikowano

o czym gadka bo nie chce mi się czytać :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

o czym gadka bo nie chce mi się czytać :mysli: :gwizdanie:

o staniu kolego :kox: :kox: :wink4:
Opublikowano

o czym gadka bo nie chce mi się czytać :mysli: :gwizdanie:

o wilgotnosci :decayed::polew:

Opublikowano

a gdzieś Ty był jak Cie nie było

:mysli: :mysli:

Opublikowano

Malutka podpis sobie zrób :naughty:

Opublikowano

ale mi kurde smutno z powodu Michaela :kwasny:

Opublikowano

ale mi kurde smutno z powodu Michaela :kwasny:

człowiek się rodzi i umiera ....

Opublikowano

Malutka podpis sobie zrób :naughty:

no właśnie Malutka podpisz sie :polew: :polew: :polew::tongue4:
Opublikowano

Malutka podpis sobie zrób :naughty:

nie nauczyli....... :embarrassed:
Opublikowano

ale mi kurde smutno z powodu Michaela :kwasny:

człowiek się rodzi i umiera ....

spoko pany był wielki ale jak widać tak było mu pisane niestety ale muze miał oki :(
Opublikowano

Malutka podpis sobie zrób :naughty:

nie nauczyli....... :embarrassed:

możemy nauczyć :gwizdanie:
Opublikowano

dobra wszystkim kolacyja i do pracy nara do jutra :hi: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

ale mi kurde smutno z powodu Michaela :kwasny:

człowiek się rodzi i umiera ....

Ja wiem, ale marzylem pojechac na koncert jego :confused4:

i stracilem ta mozliwosc na zawsze :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.