Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Malutka podpis sobie zrób :naughty:

nie nauczyli....... :embarrassed:

możemy nauczyć :gwizdanie:

:th:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Malutka podpis sobie zrób :naughty:

nie nauczyli....... :embarrassed:

możemy nauczyć :gwizdanie:

:th:

napisz do mnie na GG

Opublikowano

dobra wszystkim kolacyja i do pracy nara do jutra :hi: :hi: :hi: :hi:

:notworthy:
Opublikowano

dobra wszystkim kolacyja i do pracy nara do jutra :hi: :hi: :hi: :hi:

miłego Marcin :hi:

Opublikowano

Siema koledzy :hi:

Dawno mnie tu u Was nie było :naughty:

Opublikowano

Siema koledzy :hi:

Dawno mnie tu u Was nie było :naughty:

cześć Sławcio :hi:

jak życie leci :cool1:

Opublikowano

Cześć Adaś

A dzieki :hi: powoli i do przodu, wkońcu po 3 tygodniach męczarni widać koniec remontu w domu :kox: :kox: :kox:

a co tam u Was, u kogo dzisiaj popijacie :naughty:

Opublikowano

dzisiaj siedzę w domu ...grzecznie dodam .... na imprze byliśmy w środe i póki co mam dosyć ....

a jak żonka się czuje :)

Opublikowano

Ciężko juz jej i młody strasznie kopie :kox:

Opublikowano

Ciężko juz jej i młody strasznie kopie :kox:

ćwiczy sobie :naughty::kox:

Opublikowano

dobly wieczor :hi:

Opublikowano

ADAŚ włącz se MTV[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 21:17_________________________________________________

dobly wieczor :hi:

:hi:

Opublikowano

wlasnie szukam nowej aduni, przyjechalem dopiero z pracy i padam na cyce[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 21:19_________________________________________________Adam a ty w domu nie smigasz nigdzie?

Opublikowano

ADAŚ włącz se MTV

ale który :naughty:

Adam a ty w domu nie smigasz nigdzie?

nie nie dzisiaj w domu :gwizdanie:

Opublikowano

qwa mam dylemat, Adam doradz poczekac do przyszlego roku i kupic b7 czy teraz lyknac b6[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 21:34_________________________________________________qwa chcial bym b7 ale znajac zycie znajda sie jakies dziwne wydatki i znow bedzie d*pa[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 21:35_________________________________________________twoja jest sliczna[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 21:36_________________________________________________taka jak ma Maciek tez jest ok, tylko z wiekszym serduchem bym chcial

Opublikowano

kurcze ja bym kupił teraz B6 pojeździł nią rok dozbierał sprzedał B6 i kupił B7 :cool1:

Opublikowano

hmm ,tez fakt. siano moze by sie znalazlo na ta b7 tylko jeszcze wydatki na dom wiadomo to ci piec padnie to cza plot odnowic qwa cos do jedzenia kupic :naughty: mam qwa dylemata[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 21:46_________________________________________________wesze po stronkach ale wiekszosc to ropniaki albo 1,8 turbo[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 21:47_________________________________________________ja bym chcial takie serducho jak mam teraz no moze 3,0 a nic takiego nie widze :confused4:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 21:49_________________________________________________zaraz bede tylko zapale cmika

Opublikowano

i palą pomyśl co kupisz :naughty:

Opublikowano

stoczylem juz wojne z moja polowka o kwote na auto i mam leb jak skrzynka po ziemniakach[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 22:10_________________________________________________dzieki Adam moze lepiej bedzie jak zrobie tak jak pisales . zostanie jakies sianko na wydatki i to babsko mi nie bedzie suszyc glowy :decayed:

Opublikowano

stoczylem juz wojne z moja polowka o kwote na auto i mam leb jak skrzynka po ziemniakach[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 22:10_________________________________________________dzieki Adam moze lepiej bedzie jak zrobie tak jak pisales . zostanie jakies sianko na wydatki i to babsko mi nie bedzie suszyc glowy :decayed:

na waciki zostanie :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.