Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i tak pewnie będzie jak w akademikach gdzie kto padnie tam się prześpi :evil::decayed:

gdzie to mało ważne, ważniejsze z kim :naughty: :gwizdanie: :evil:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i tak pewnie będzie jak w akademikach gdzie kto padnie tam się prześpi :evil::decayed:

gdzie to mało ważne, ważniejsze z kim :naughty: :gwizdanie: :evil:

i tak pewnie będzie jak w akademikach gdzie kto padnie tam się prześpi :evil::decayed:

gdzie to mało ważne, ważniejsze z kim :naughty: :gwizdanie: :evil:

może jakieś miejscowe Lachony się trafią :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 21:15_________________________________________________zabezpieczyć dupsko i na podbój NOCY :naughty::decayed:

Opublikowano

duluki na jakie lachoony Ty atakujesz skoro dupsko chcesz zabezpieczać :decayed:

Opublikowano

kazdy zmeczony po imprezie :gwizdanie:

ja sie lecze strongiem :naughty: :gwizdanie:

jo tyż :kox:

to co ZDRÓWKO Panowie

spoznione ale zdrowko :drunk:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 21:30_________________________________________________

może jakieś miejscowe Lachony się trafią :decayed: :decayed: :decayed:

bedzie weselicho przeciez :decayed:

Opublikowano

duluki na jakie lachoony Ty atakujesz skoro dupsko chcesz zabezpieczać :decayed:

Dupsko swoje trzeba zabezpieczyć przed nocą jak się gdzieś padnie a do Lachonów dupsko mi nie potrzebne,chyba że się tak nałoję że na wszystkie otwory będę :sick3: :sick3: :sick3::decayed: :decayed:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 21:34_________________________________________________to panna młoda do nas :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 21:35_________________________________________________sorki dla NAS[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 21:35_________________________________________________Nikuś flaszeczki ze sobą czy tam będzie jakiś obwoźny kramik :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

piję okocim premium pils pyyyszkaaa :evil:

Opublikowano

piję okocim premium pils pyyyszkaaa :evil:

ja popijam VECHIA ROMANIA mniam :travolta: :travolta:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 21:43_________________________________________________Ive jakieś laski na zlocik???

Opublikowano

zara zaczynamy z Izą ogl. the weeds , a później :naughty::decayed:

Opublikowano

RomanS pisz cos i zapraszmy na spocik 5 lipca :):good:

Jak na razie chłonę atmosferę jaka u Was panuje i się oswajam :good:

Właściwie jestem tu zapisany bo namówił mnie Bartek - Vario. Poza nim nikogo z Was nie znam osobiście. Bartka zreszta też tylko trochę, z tego naszego felernego parkingu. Tzn. jak się poznawaliśmy to nikt nie przypuszczał, że takie rzeczy się bedą działy :shocked:

Zazdroszczę Wam takiej atmosfery, coś takiego liznąłem jeżdżąc Octavią.

Jak tylko będe mógl to zajrzę na spota :good:

Opublikowano

RomanS pisz cos i zapraszmy na spocik 5 lipca :):good:

Jak na razie chłonę atmosferę jaka u Was panuje i się oswajam :good:

Właściwie jestem tu zapisany bo namówił mnie Bartek - Vario. Poza nim nikogo z Was nie znam osobiście. Bartka zreszta też tylko trochę, z tego naszego felernego parkingu. Tzn. jak się poznawaliśmy to nikt nie przypuszczał, że takie rzeczy się bedą działy :shocked:

Zazdroszczę Wam takiej atmosfery, coś takiego liznąłem jeżdżąc Octavią.

Jak tylko będe mógl to zajrzę na spota :good:

nie ma czego zazdrościć .... możesz z nami tworzyć tą atmosferę :wink4:

Opublikowano

wpadaj :good::wink4:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 21:51_________________________________________________Madas polej coś bo nie chce mi się wstawać :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

spoko polewam :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

spoko polewam :polew: :polew: :polew:

gdzie lejecie ?

:naughty:

Opublikowano

spoko polewam :polew: :polew: :polew:

gdzie lejecie ?

:naughty:

leje do kibla ale czasem w maske :decayed::polew:

Opublikowano

to dobrze bo myślałem że gdzieś pod płotem :decayed:

co tam słychać dżentelmeny

Opublikowano

ja tez sobie polalem bo Madas moje szklo pominol :decayed:

Opublikowano

ja tez sobie polalem bo Madas moje szklo pominol :decayed:

spoko nie łam się - wszycho się wyrówna na zlocie :wink4:

Opublikowano

a ja ide spac bo dziś tylko 4h spałem :hi:

Opublikowano

wybralem opcje bez lania swojej maski

Opublikowano

a ja ide spac bo dziś tylko 4h spałem :hi:

:shocked: to coś ty pracował tak długo??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.