Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja ide spac bo dziś tylko 4h spałem :hi:

:shocked: to coś ty pracował tak długo??

no na imprezie z Mlodym, Nike, Madasem i szwagrem do 5 rano na mieście :kox:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wybralem opcje bez lania swojej maski

ja czasami sobie przyleje machę ale tylko jak zasłuże

Opublikowano

ja tez sobie polalem bo Madas moje szklo pominol :decayed:

spoko nie łam się - wszycho się wyrówna na zlocie :wink4:

dzieki za pocieszenie i odrobine nadziei :kox:

Opublikowano

a ja ide spac bo dziś tylko 4h spałem :hi:

:shocked: to coś ty pracował tak długo??

no na imprezie z Mlodym, Nike, Madasem i szwagrem do 5 rano na mieście :kox:

aaaaaa rzeczywiście Madas coś gadał wczoraj - to wy nieżle tam się bawicie w PL :evil:

a mówią że kryzys światowy panuje :gwizdanie:

zrobiłem radziecki cytat jakiś - troche sie wstydze już :embarrassed:

Opublikowano

jak sie bawić to sie bawić drzwi wy***ac nowe wstawić :evil:

Opublikowano

jak sie bawić to sie bawić drzwi wy***ac nowe wstawić :evil:

:punk: amen :decayed:

Opublikowano

jak sie bawić to sie bawić drzwi wy***ac nowe wstawić :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to zdrowko koledzy :drunk:

Opublikowano

też spitalam spać bo pobudka o 6 znowu,

ale se kuwa odbije bo teraz na urlopik wracam na całe 3 miechy :evil:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 22:27_________________________________________________

jak sie bawić to sie bawić drzwi wy***ac nowe wstawić :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew:

jaksjemasz panie [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 22:28_________________________________________________dawno cie tu nie było :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 22:28_________________________________________________

to zdrowko koledzy :drunk:

:drunk::thumbup: już po ...
Opublikowano

czesc Maciek :wink4:

kiedy na spota podlecisz japonska technologia :decayed:

Opublikowano

jak sie bawić to sie bawić drzwi wy***ac nowe wstawić :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew:

qwa tego nie slyszalem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

i nowa fura tez sie musisz pochwalic :naughty:

Opublikowano

czesc Maciek :wink4:

kiedy na spota podlecisz japonska technologia :decayed:

jak wrócę do PL panie i będzie ciepło (bezdeszczownie) bo już stary jestem troche i dbam o swoją dupe a nową furą to na zlocie będe :good:

Opublikowano

a dlaczego tylko na sobote? :cool1:

Opublikowano

ja tam jeszcze daje rade :drunk:, bo od jutra mam trzy dni z....... a w poniedzialek do POLSKA wiec tylko dzis moge toszke siorbnac :kox:

Opublikowano

a dlaczego tylko na sobote? :cool1:

bo kryzys mam wbrew pozorom :gwizdanie:

oszczędzać trzeba.

Opublikowano

a dlaczego tylko na sobote? :cool1:

bo kryzys mam wbrew pozorom :gwizdanie:

oszczędzać trzeba.

juz wiecej takiego zlotu nie bedzie :wink4: :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 22:49_________________________________________________

ja tam jeszcze daje rade :drunk:, bo od jutra mam trzy dni z....... a w poniedzialek do POLSKA wiec tylko dzis moge toszke siorbnac :kox:

super ze bedziesz na spociku :)

Opublikowano

kryzys kryzysem moja adunia bedzie na koniec roku do kupienia jak ktos reflektuje prosze na pw :naughty:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 22:51_________________________________________________ide zaraz do wyra bo mi sie lyzwy rozjechaly :kox:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 23:06_________________________________________________kolorowych snow zycze

Opublikowano

ja jeszcze siedze... twardy jestem :decayed:

Opublikowano

ja jeszcze siedze... twardy jestem :decayed:

ja juz uciekam twardzielu bo mi sie lyzwy rozjechaly i jestem mienttki :tongue4:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 23:32_________________________________________________nikus do potem, bede rano :naughty:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 23:33_________________________________________________narkA

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.