Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witka popoludniem... dzien jak zwykle zapierdal :kwasny:

i lece dalej... do pozniej jakos :hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a Ty co tak pracujesz ciężko otatnimi czasy :cool1:

Opublikowano

Na razie dojść do siebie nie mogę :wallbash: nie wiem co dalej robić

Opublikowano

a Ty co tak pracujesz ciężko otatnimi czasy :cool1:

kobita kasę z niego wysysa :naughty:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 18:35_________________________________________________

Na razie dojść do siebie nie mogę :wallbash: nie wiem co dalej robić

posiedź z nami to może ci się lepiej zrobi :cool1:

Opublikowano

a Ty co tak pracujesz ciężko otatnimi czasy :cool1:

kobita kasę z niego wysysa :naughty:

nie ona taka nie jest :naughty:

Opublikowano

a Ty co tak pracujesz ciężko otatnimi czasy :cool1:

kobita kasę z niego wysysa :naughty:

nie ona taka nie jest :naughty:

mi chodziło o waciki i takie tam :cool1:

Opublikowano

Na Zlot chyba jako porządkowy :)

Opublikowano

Na Zlot chyba jako porządkowy :)

pojedziesz jako nasz kumpel :cool1:

Opublikowano

I zaleję smutki w trupa

Opublikowano

Wróciłem właśnie z trasy , włączyłem kompa i myślę sobie : "Idę na Poznań , na pewno coś się wesołego dzieje" no i się wkur...... :evil: Co za pały zakute :baseball: Bartek przykro mi ;(

Opublikowano

Na Zlot chyba jako porządkowy :)

kto jako porządkowy????? :mysli: A tym skurwysynom co auta kradną to łapy ciąć brzytwą co 1 cm a rane natychmiast sypać solą...potem połamać nogi i zrobić nalot na chate -więc gdyby sie znaleźli ci co buchnęli Tobie auto ta mam takich kolegów od tej roboty... :wink4::naughty::wink4:
Opublikowano

Znając życie to śrubka z tego auta się nie znajdzie - już oni się postarają a penery się wspierają i nikt nie piśnie słowa - trzeba będzie zapomnieć i cieszyć się, że miało się taką przygodę z takim fajnym autkiem - w klubie na razie zostaję :)

Opublikowano

w klubie na razie zostaję :)

Ty wybierasz się gdzieś :rolleyes:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 19:07_________________________________________________Nie spać

Opublikowano

witam :hi:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 19:34_________________________________________________Bartas narazie sprawa jest swieza wiec jeszcze jest nadzieja :good:

Opublikowano

siemka Pioter :>

Opublikowano

w klubie na razie zostaję :)

Ty wybierasz się gdzieś :rolleyes:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 19:07_________________________________________________Nie spać

NIE ŚPIMY !!!
Opublikowano

Bartek , przykre :disgust::wallbash: :wallbash: :wallbash::( współczuję ;(

Opublikowano

moze zadzwonia i beda chcieli jakies siano? kolega mial taki przypadek

Opublikowano

moze zadzwonia i beda chcieli jakies siano? kolega mial taki przypadek

to auto już jest podzielone.....na kilku handlarzy przynajmniej.... trudna sprawa
Opublikowano

wiesz jak Bartas mial ac to odzyska jakies tam siano,wiadomo szkoda autka i tych wszystkich modernizacji

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.