Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja kto popatrzeć :disgust:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja kto popatrzeć :disgust:

gdybym jechał sam to pewnie bym sie poscigał ale o tej godzinie napewno bede po paru piwkach juz i dlatego popatrzec tylko jak ktos przyjedzie po mnie :>

Opublikowano

hehehe

ja jutro odpadam... pojezdze sobie ale na czyms innym :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Paweł to mogę wlecieć po Ciebie jak coś :cool1:

Opublikowano

a kto po Mnie jutro wpadnie :naughty: :naughty: :decayed::polew:

Opublikowano

a kto po Mnie jutro wpadnie :naughty: :naughty: :decayed::polew:

wpadnij może druga ekipa się uzbiera to na dwie tury walniemy :naughty:

Opublikowano

a kto po Mnie jutro wpadnie :naughty: :naughty: :decayed::polew:

wpadne Ja, może druga ekipa się uzbiera to na dwie tury walniemy :naughty:

:naughty:

[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 19:08_________________________________________________ :hi:

siema Fokus, co tam :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

...

siema Fokus, co tam :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

A siema :hi: ale ja tak bez b7 jeszcze to tu się nie wcinam w spoty poznańskie :wink4:

Opublikowano

...

siema Fokus, co tam :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

A siema :hi: ale ja tak bez b7 jeszcze to tu się nie wcinam w spoty poznańskie :wink4:

nie gadaj glupot tylko sie udzielaj :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Siemka,

Adas jak tam nowe sprężyny się sprawują ?

Opublikowano

Siemka,

Adas jak tam nowe sprężyny się sprawują ?

bardzo dobrze, nie jest to klej do szosy, ale ladnie mi sie trzyma na zakretach, o wiele lepiej niz wczesniej :naughty:

musze sie wybrac do serwisu na wymiane pare rzeczy i zastanawiam sie nad Poznaniem.. ile mi rabatu z wejscia dadza na czesci i na robocizne ? :cool1:

Opublikowano

Jak pojedziesz ze mną to 10%/10% :)

Opublikowano

Jak pojedziesz ze mną to 10%/10% :)

to chce jechac z Toba :naughty: :naughty:

i zeby juz tak zostalo, to bede tam wciaz jezdzil :naughty:

Opublikowano

...

nie gadaj glupot tylko sie udzielaj :naughty: :naughty: :naughty:

udzielę się Adas jak wrócę z Wrocławia i przetestuje Twoje Audi na nowych sprężynach :naughty:

Opublikowano

...

nie gadaj glupot tylko sie udzielaj :naughty: :naughty: :naughty:

udzielę się Adas jak wrócę z Wrocławia i przetestuje Twoje Audi na nowych sprężynach :naughty:

:decayed: :decayed: :naughty: :naughty: :naughty:

tylko mowie od razu ze bardziej dziury czuc :gwizdanie:

Opublikowano

...

:decayed: :decayed: :naughty: :naughty: :naughty:

tylko mowie od razu ze bardziej dziury czuc :gwizdanie:

Tydzień/dwa i zapomnisz o różnicy. :wink4:

Nie myślałeś o dystansach z tył?

Opublikowano

...

:decayed: :decayed: :naughty: :naughty: :naughty:

tylko mowie od razu ze bardziej dziury czuc :gwizdanie:

Tydzień/dwa i zapomnisz o różnicy. :wink4:

Nie myślałeś o dystansach z tył?

wczesniej myslalem, ale teraz chyba jest tak akurat

Opublikowano

Jak pojedziesz ze mną to 10%/10% :)

ja po ostatniej naprawie brachola auta i dwóch chipach dostałem 15% i 10% :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jak pojedziesz ze mną to 10%/10% :)

ja po ostatniej naprawie brachola auta i dwóch chipach dostałem 15% i 10% :naughty:

to jedzcie ze Mna obydwoje :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.