Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Madas idziemy do ełu czy zakladamy A4-klub.wielkopolska.pl? :mysli::naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bo będzie ograniczenie w wysyłaniu postów do 50 dziennie :gwizdanie:

a kto Ci taka kare zaj*bal? :mysli::confused4:

nie mi tylko nam wszystkim :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 23:24_________________________________________________

Madas idziemy do ełu czy zakladamy A4-klub.wielkopolska.pl? :mysli::naughty: :naughty:

w ełu moja gira nie postanie ...wolę założyć A4-Pub.pl :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

nie mi tylko nam wszystkim :polew: :polew:

a gdzie i kiedy i dlaczego? :mysli:

wolę założyć A4-Pub.pl :naughty: :naughty: :naughty:

:good: :good: :good::naughty:

Opublikowano

a może A4 clóp.pl :kox:

Opublikowano

ja tam sie przeniose do style.pl :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

a może A4 clóp.pl :kox:

:good: i bedzie jedyny w swoim rodzaju :polew: i niepowtarzalny :>[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 23:27_________________________________________________

ja tam sie przeniose do style.pl :decayed: :gwizdanie:

i bedziesz doradzał jak dobrze wyglądać nago???? :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:
Opublikowano

nic się nie bójcie ...będzie dobrze :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

To ja z nikusiem do style bo jestem bardziej style niż nago :) po za tym mam tam znajomków :)

Opublikowano

To ja z nikusiem do style bo jestem bardziej style niż nago :) po za tym mam tam znajomków :)

ja tez :good:

Aga - style to --> www.stylepoznan.pl :wink4:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 23:36_________________________________________________

i bedziesz doradzał jak dobrze wyglądać nago????

moge CI doradzic jak nie wiesz... :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

To ja z nikusiem do style bo jestem bardziej style niż nago :) po za tym mam tam znajomków :)

ja tez :good:

Aga - style to --> www.stylepoznan.pl :wink4:

:oops: :doh1:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 23:38_________________________________________________

To ja z nikusiem do style bo jestem bardziej style niż nago :) po za tym mam tam znajomków :)

ja tez :good:

Aga - style to --> www.stylepoznan.pl :wink4:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 23:36_________________________________________________

i bedziesz doradzał jak dobrze wyglądać nago????

moge CI doradzic jak nie wiesz... :cool1: :gwizdanie:

ciekawa jestem................ :gwizdanie:
Opublikowano

w ełu moja gira nie postanie ...wolę założyć A4-Pub.pl :naughty: :naughty: :naughty:

:cool1:

Opublikowano

co tak zerkasz :cool1:

Opublikowano

ja oglądam narodziny Hanibala :evil:

Opublikowano

a ja siedze z kumplami bo przyjechali do mnie i pijemy troche i palimy jaja w ..... :kox:

Opublikowano

a ja siedze z kumplami bo przyjechali do mnie i pijemy troche i palimy jaja w h*j :kox:

pozdrów kolegów :cool1:

Opublikowano

a ja siedze z kumplami bo przyjechali do mnie i pijemy troche i palimy jaja w h*j :kox:

pozdrów kolegów :cool1:

a dzieki jednoego znasz poznałęs go :> [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 00:57_________________________________________________

a ja siedze z kumplami bo przyjechali do mnie i pijemy troche i palimy jaja w h*j :kox:

pozdrów kolegów :cool1:

a dzieki jednoego znasz poznałęs go :>

Tez Cie pozdrawia :naughty:

Opublikowano

na ławce pewnie ....

Opublikowano

na ławce pewnie ....

:good: ale jaja mowie ci :cool1:

wyobrażam sobie :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.