Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wspominamy stare czasy bo jeden z tych kumpli wyprowadził sie juz dawno z osiedla jaja jak berety :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wspomnienia są piękne ....szczególnie z blokowisk za młodziaka :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

wspomnienia są piękne ....szczególnie z blokowisk za młodziaka :kox: :kox: :kox:

az sie niechce wierzyc sie to robiło hahahah :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 01:15_________________________________________________Co robiliscie dzisiaj :naughty:

Opublikowano

dzien dobry :naughty: pierwszy :naughty:

Opublikowano
:hi::naughty:
Opublikowano

hejka :hi:

Opublikowano

dobelek z rana :hi:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 08:46_________________________________________________znow tak cicho :mysli: , wstawac leniuchy :tongue4:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 08:47_________________________________________________nawet Hugo dzis nie byl na inspekcji :gwizdanie: :tongue4::polew:

Opublikowano

dobelek z rana :hi:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 08:46_________________________________________________znow tak cicho :mysli: , wstawac leniuchy :tongue4:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 08:47_________________________________________________nawet Hugo dzis nie byl na inspekcji :gwizdanie: :tongue4::polew:

Hugo ma ludzi od tego :naughty::hi:
Opublikowano

dobelek z rana :hi:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 08:46_________________________________________________znow tak cicho :mysli: , wstawac leniuchy :tongue4:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 08:47_________________________________________________nawet Hugo dzis nie byl na inspekcji :gwizdanie: :tongue4::polew:

Hugo ma ludzi od tego :naughty::hi:

dzis sobota pewnie ma wolne :cool1: :>[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 08:59_________________________________________________ide po kawulca ,zaraz bede :good:

Opublikowano

cześć i czołem :hi: (1post)

Opublikowano

cześć i czołem :hi: (1post)

czesc Adam :hi:

Opublikowano

cześć i czołem :hi: (1post)

:polew::naughty:
Opublikowano

hmmm, fajnie macie mozecie sobie posiedziec na forum , ja musze niebawem do roboty s...... ;(

Opublikowano

hmmm, fajnie macie mozecie sobie posiedziec na forum , ja musze niebawem do roboty s...... ;(

kto robił ten zrobił :tongue4:
Opublikowano

Adamie jak myslisz czy da rade zrobic spotka 5 lipca? :mysli:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 09:17_________________________________________________

hmmm, fajnie macie mozecie sobie posiedziec na forum , ja musze niebawem do roboty s...... ;(

kto robił ten zrobił :tongue4:

najwidoczniej za wolno robilem i musze dorobic w sobote :tongue4:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 09:18_________________________________________________ok, koledzy milego dzionka. wpadne wieczorkiem :good:

Opublikowano

zindobry :hi:

Opublikowano
:siema: zaraz spadam na dzialeczke... moze ktos chetny? :mysli:
Opublikowano

Witam kolegów , tak sie składa ze od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem A4 :))) Do jutra jestem w poznaniu i chętnie poznałbym klubowiczy, jednocześnie czy ktoś dysponuje vagiem i mógłby mi troszkę logów porobić ???

pozdro

Barth

Opublikowano

Witam kolegów , tak sie składa ze od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem A4 :))) Do jutra jestem w poznaniu i chętnie poznałbym klubowiczy, jednocześnie czy ktoś dysponuje vagiem i mógłby mi troszkę logów porobić ???

pozdro

Barth

cześć wpadaj koniecznie ...spot jest jutro pod Mc Donaldsem na Franowie .... może Musashi będzie miał jak zdąży na spota :)

Adamie jak myslisz czy da rade zrobic spotka 5 lipca? :mysli:

myślę że nawet trzeba zrobić 5 lipca spota :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.