Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na noc to bez suki, zostawię ją w skoju hihi - ładnie to zrozumieliście ale nie miałem tego na myśli hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

No to Bartek, jesteśmy umówieni! Jak Ci się uda rodzinkę namówić to jeszcze lepiej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to o której i gdzie się zbieramy??tak o rozsądnej godzinie bo ja z nocki schodzę rano :kwasny: :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to o której i gdzie się zbieramy??tak o rozsądnej godzinie bo ja z nocki schodzę rano :kwasny: :kwasny:

ja jadę ok 9 rano :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja jadę ok 19,30 jak się wyśpię :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 19:32_________________________________________________jak zwykle samowolka :baseball: :baseball: :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech żona prowadzi, Duluki wyśpisz się na działce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja jadę ok 19,30 jak się wyśpię :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 19:32_________________________________________________jak zwykle samowolka :baseball: :baseball: :baseball:

żartowałem z tą 9 tą :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas czy Ty zawsze musisz być pierwszy?? :polew: :polew: :polew:

bądź kiedyś tym drugim :gwizdanie: :decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z resztą - dzwoniliście?

do kogo znaczy się :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech żona prowadzi, Duluki wyśpisz się na działce...

Już na zlot pojechałem po nocce i kuźwa jak upiór wyglądałem :no: nawet 3 godzinki snu to juz jest coś :zemdlal::lazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, Deszcz, Fan, Adaś, Pepin...

Madasy i Kuredasy mają o 12 wyjeżdżać chyba... :wink4: Młody i Tetis coś ok. 16. Wentyl nie wiem ale chyba też coś ok. południa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z resztą - dzwoniliście?

do kogo znaczy się :mysli:

ogłoszenia duszpasterskie były w kościołach w Poznaniu więc wszyscy wiedzą .Nawet o.T.Rydzyk się zapowiedział :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 19:38_________________________________________________

Do Słupcy z WRZ masz 20km, jest sens wbijać się na autostradę?

Oprócz śpiworów weźcie jakieś mniejsze poduchy :) Generalnie 4 łóżka mają wyposażenie - potrzeba tylko trochę "osprzętu" na materace :)

no tak i co wioska to fotoradar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko 2 i to obok siebie - pierwszy w Bierzglinie a drugi 2km dalej w Węgierkach - potem już cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjazd z autostrady by dojechać do Słupcy to ok 3 km dobrze myślę ,ale zapieprzasz a nie po 50 się ciągniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od pory dnia ale w zasadzie masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zresztą RÓBTA CO CHCETA :drunk::sexinbed::takiego::sexinbed::baseball::sex::evil2: :ranting1: :laghing2: :bicz: :bicz3:

bla,bla,bla ja i tak nie jadę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 19:45_________________________________________________i co teraz :gwizdanie: :cool1::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie wypowiadam ale jak Madas narąbie Ci w materac... :naughty: No nic, ta striptizerka z Westa będzie miała jednego Pana do obtańczenia mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz przechlapane jak to prawda :evil:

do kogo to było :mysli: :mysli: :mysli::decayed: :decayed:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 19:51_________________________________________________

Ja się nie wypowiadam ale jak Madas narąbie Ci w materac... :naughty:

to tym bardziej nie jadę nie chcę się obudzić w szambie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 19:52_________________________________________________jakaś oferta alkoholi na ten ZLOT :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 19:52_________________________________________________po dwa piwka i nyny :lazy: :lazy:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 19:53_________________________________________________postaram się szybko zregenerować by na 11 być zwartym i gotowym :mysli: :mysli: :mysli: aha jak pojadę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...