Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

a ten konus z Turku w Newbie to wita ludzi a na forum poznańskie nawet nie zajrzy :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

a ten konus z Turku w Newbie to wita ludzi a na forum poznańskie nawet nie zajrzy :baseball:

zauważyłem :baseball:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 13:37_________________________________________________

Siema Poznaniuki :kox:

a ja czekam aż słoneczko zacznie mocniej przygrzewać i ....opalanko :naughty: :naughty:

Mała pożycz sobie od Madasa karnet na solarium :good:

Na zlotach bardzo zachwala tą swoją miejscówkę, mówi, że sa duże lustra i czyste-porządnie wykrochmalone ręczniki.. I że można czasami pochichotać z obsługą :polew: :polew:

karnety na solarium to ja sprzedaje :decayed::naughty: a jak ręczniki to polecam państwu wyłącznie jednorazowe Softex do nabycia u mnie :cool1::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas a jak u was z paszportem, moja Zuza ma już do odbioru, właśnie sprawdziłem

no własnie jade na urlop bez Madasa bo nie dostał paszportu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas a jak u was z paszportem, moja Zuza ma już do odbioru, właśnie sprawdziłem

ja byłem zameldowany w innym województwie z Julką ( czeka się dwa miechy ) i do tego kiedyś na mój pasek nielegalnie przekraczał ktoś granice ..... [br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 13:46_________________________________________________idziemy z dziewczynami na spacer :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni UPDATE przed wyjazdem...

NOCLEG:

Wentyl + żona

Madas + Weronika

Kuredu + Paulina

Młody + Tetis

Duluki + żona

Nike + Ilona

Bart + Gosia

BEZ NOCLEGU:

Piechol + ukochana

Status "NIEWIADOMOCZY":

Deszcz (?)

Fan (remont?)

Paweł + żona (wiedzą wogóle?)

Pepin's Family (wrócili z wczasów?)

Musashi + przyszła żona (dziś wieczorem decyzja)

VarioTech (bo mówił że jest minimalna szansa że podjedzie)

Adas (?)

No to mamy 14 na bank - dzieci nie liczę bo śpią z rodzicami (hehe Nikuś nie będzie bzykania ;)). Do Pawła, Pepina, Deszcza, Fana i Adasia nie mam numeru - może ktoś zagadać?

Na zakupy wyrwiemy się jednym autem jak już przyjedziecie - zrobimy listę i podskoczy się do marketu w Budzisławiu. Jeśli chodzi o rzeczy do spania - mile widziane śpiwory + jakiś dmuchany materac gdyby okazało się że miejsc jest jednak za mało...

Dziś jadę inną trasą - sprawdzę czy czasem nie będzie krótsza. Wieczorem dam znać Madasowi lub Kuredu to pykną update mapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikuś odpada na 100% a do reszty (wentylek, duluki, tetis) zaraz zadzwonie i dam Ci znać czy jadą na 100% a reszte obdzwoni Madas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Do 16 jestem w pracy - więc mam jeszcze dostęp do forum :) Do Wentyla już dzwoniłem - potwierdzone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Do 16 jestem w pracy - więc mam jeszcze dostęp do forum :) Do Wentyla już dzwoniłem - potwierdzone :)

to super :kox: bo dawno konusa nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Do 16 jestem w pracy - więc mam jeszcze dostęp do forum :) Do Wentyla już dzwoniłem - potwierdzone :)

no też się cieszę że będzie :good: :good:

wkleję mapkę w podwieszenie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do wieczora Madas - prawdopodobnie popieprzyłem trasy i ta o którą mi chodzi biegnie przez Giewartów... Sprawdzę jak będe jechał i dam znać to pykniesz korektę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do wieczora Madas - prawdopodobnie popieprzyłem trasy i ta o którą mi chodzi biegnie przez Giewartowo i Naprusewo... Sprawdzę jak będe jechał i dam znać to pykniesz korektę ;)

ok to potem poprawię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, ma ktoś z Was może Sony PS2? Padł mi laser i nie wiem czy dam radę to naprawić do jutra... Wystarczy sama konsola, reszta sprzętu jest... To tak w kierunku karaoke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, ma ktoś z Was może Sony PS2? Padł mi laser i nie wiem czy dam radę to naprawić do jutra... Wystarczy sama konsola, reszta sprzętu jest... To tak w kierunku karaoke :)

:naughty: :naughty: :naughty:

ja niestety nie posiadam :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie mam, chciałem kupić ale wojna domowa by była :gwizdanie: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie mam, chciałem kupić ale wojna domowa by była :gwizdanie: :evil:

u mnie to nie wiem chyba mógłbym ale gry mnie nie wciągają tak bardzo ... ale w sumie pograłby :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawe po ile teraz stoi nówka w MM? 399?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie mam, chciałem kupić ale wojna domowa by była :gwizdanie: :evil:

u mnie to nie wiem chyba mógłbym ale gry mnie nie wciągają tak bardzo ... ale w sumie pograłby :evil:

człowieku byśmy pizgali ile wlezie :kox:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 15:19_________________________________________________na allegro za 350pln nówki z grami można dostać :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...