Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

a Ja kuźwa nie dojechałem bo moja pani przypomniała sobie o urodzinach chrześniaka :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 22:46_________________________________________________Nikuś a Ty z Iloną co macie w planach na jutro??

[br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 22:47_________________________________________________FAN nie pije w swoim rejonie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 22:48_________________________________________________Nikuś i Ilona jedziemy jutro do Tuczna nad jezioro jak coś to dzwonić :evil: :evil:o 10 wyjeżdzamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Jarek :)

ja jutro na dzialeczke jade tez... jutro w planach opalanie :cwaniak:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 22:52_________________________________________________100 km nad jezioro? kuzwa blizej tez sa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a daleko masz działeczkę???

[br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 22:59_________________________________________________

hej Jarek :)

ja jutro na dzialeczke jade tez... jutro w planach opalanie :cwaniak:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 22:52_________________________________________________100 km nad jezioro? kuzwa blizej tez sa :naughty:

jakie 100 km to 15km od Pozka

[br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 23:00_________________________________________________oki idę nyny narka :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty juz wrociles? :mysli: szybko Ci to poszlo...

wróciłem bo na giełdę jutro wale i musi być trzeźwy, ale już żałuje i wy też żałujcie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim :hi:

Mega duże podziękowania dla Bart-eSa oraz Gosi za super za***isty pobyt, i dzięki tym którzy przybyli ..... dzięki za klucze na działkę ... jesteście super :naughty::good: :good: :good:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 16:52_________________________________________________Gdzie wszystkich wywiało :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: Siema wszystkim dzięki Bart-s i małżonka za grilla zajebistego no i wam panowie i panie za ekstra odjazdowe towarzystwo :good: :good: :good::notworthy:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 22:06_________________________________________________ale tu pusto cholera gdzie wszyscy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 22:07_________________________________________________Madas jak tam podróż oki :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o której dojechaliście do chaty ??[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 22:16_________________________________________________u nas podróż powolutko i do przodu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madas-wyslalem Ci linka... :kox: :kox: :gwizdanie:

czytałe czytałem oglądałem i słuchałem .... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i moj zimny browarek witamy wieczorowa pora :decayed:

i co w końcu porabialiście ?? :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w czoraj zapierniczalem na dzialce z chodnikiem a dzisiaj u Pawla na dzialeczce, opalanie, kapiel w basenie, zimne piwko i grill :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w czoraj zapierniczalem na dzialce z chodnikiem a dzisiaj u Pawla na dzialeczce, opalanie, kapiel w basenie, zimne piwko i grill :naughty:

no basen robi robotę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...