Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Madas jak na razie to nie ten poziom :(

Kurcze, miałem na oku Saaba 95 3.0 TD i gdzieś zniknął, a muszę w tym tygodniu coś kupić, dostałem Lexusa w prezencie ale jest mega nie ekonomiczny

aaa i to Lexem chciałeś wpaść na spota ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Madas jak na razie to nie ten poziom :(

Kurcze, miałem na oku Saaba 95 3.0 TD i gdzieś zniknął, a muszę w tym tygodniu coś kupić, dostałem Lexusa w prezencie ale jest mega nie ekonomiczny

i z tego powodu zastanawiasz sie nad subaru??? :cool1::decayed:[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 14:35_________________________________________________

Madas, drugi raz poruty sobie lexem nie zrobię, pisałem, że V8 wpadnę

przeciez spoty to nie lans meeting, tylko spotkanie przyjaciol. po kradziezy mojego furacza latalem peugeotem 406....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Musashi wiem, że to nie lanso spoty ale Lex to totalna padaka która powinna stać kilometr od audiczek

Navi ściągnąłem dzisiaj ale muszę wypalić w Clone Cd a nie mam go tutaj, mam nadzieję, że będzie śmigać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Musashi wiem, że to nie lanso spoty ale Lex to totalna padaka która powinna stać kilometr od audiczek

Navi ściągnąłem dzisiaj ale muszę wypalić w Clone Cd a nie mam go tutaj, mam nadzieję, że będzie śmigać

co ty gadasz,

nasz Pawcio, pojawial sie na spotach maluchem i byl git, wiec nie marudz tylko przyjezdzaj na kolejny spot - czymkolwiek :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i serio nie bierz Saaba 3.0td - po 140kkm opadaja tuleje cylindrowe, spaliny przedostaja sie do ukladu chlodzenia i pekaja glowice od przegrzania silnika... ostatnio nawet o tym mowili na tvn turbo. te same silniki wrzucali do renault i opla :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, z saabem soibe daj luz, ladne toto, nie kradna, ale na tym plusy sie koncza.

mialem podobne, rozterki po kradziezy. myslalem o volvo s60, v70

kup sobie porzadne a4. takie jakie mozesz, zarzuc mody i tyle, nie ma co kombinowac. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię, nie znałem żadnych opinii na temat 3.0 TD co siedzi w Saabie, już się wyleczyłem, ale na Subarynę się lekko napaliłem :) już widzę te 300 kucy i dobry zawias :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię, nie znałem żadnych opinii na temat 3.0 TD co siedzi w Saabie, już się wyleczyłem, ale na Subarynę się lekko napaliłem :) już widzę te 300 kucy i dobry zawias :)

a zuzycie paliwa? policz ile wydasz na trase P-N > K-L i powrot :cool1:o jezdzie po miescie nie wspomne :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi przecież się przeprowadzam do Kalisza więc spalanie nie ma tak dużego znaczenia w tym sensie, jak na trasy to fakt, lepiej pociągiem[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 15:46_________________________________________________Dobra, spadam na Poznań, zgadamy się później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Mi bedzie super dzialalo na odleglosc okolo 4 metry

zamierzasz chodzic z klawiatura do WC? :cool1::decayed:

jezeli nadajnik i odbiornik beda siebie widzialy, zasieg bez problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adas kazdy zestaw dobry... kazdy bedzie dzialal z 4m na pewno :wink4:

ja jednak szukalbym myszki z przyciskami pod kciukiem i z dwukierunkowa rolka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adas kazdy zestaw dobry... kazdy bedzie dzialal z 4m na pewno :wink4:

ja jednak szukalbym myszki z przyciskami pod kciukiem i z dwukierunkowa rolka :gwizdanie:

myszka z dodatkowymi bajerami czemu nie, ale zeby w zestawie byla z wzglednie prosta klawiatura :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...