Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Ty no masz - instrukcję zrobiłem tylko zapomniałem wysłać :)

Maciek - dzwoniłem. Nie miał czarnych - mam dzwonić za 2 tyg.

BTW - jak tam chłodnica :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro lete do zbąszynia po graty do cytryny i będe tam przejeżdzał przez tą jego wioche, tak sie zastanawiam czy nie wiechać i nie zwąchać czy czasem nie ma jakichś ekstra part-sów :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc Adaś - do jutra ;)

Kurcze przejechałbym się chętnie ale nie pasuje mi jutro za bardzo. Ale wjechać możesz :D Mam podać listę poszukiwanych sprzętów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uciekam do wyrka .... trzymajcie się chłopaki :hi:

branoc panie[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 23:43_________________________________________________

Dobranoc Adaś - do jutra ;)

Kurcze przejechałbym się chętnie ale nie pasuje mi jutro za bardzo. Ale wjechać możesz :D Mam podać listę poszukiwanych sprzętów?

dawaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- tuner tv

- webasto

- czarny słonecznik z pilotem + sterownik homelink

- lusterko zewn. pełna opcja (składane, grzane, fotochrom, obsługa memo)

- moduły drzwi kierowcy i pasażera (końcówki 801/802)

- czarne lusterko wewn. (fotochrom z włącznikiem)

- czarny tunel bez uchwytu na tel.

- wiązki elektryczne tapicerki drzwi razem z lampkami czerwoną i białą (dla wszystkich drzwi)

- czarna podświetlana klamka pasażer przód/pasażer lewy-tył

- zespół przełączników memo

- moduł komfortu z końcówką BD

No i na koniec fotele w pełnej elektryce (minimum kubły) skóra+alcantara (fotele z pakietem oświetlenie i schowkami - kanapa grzana z podłokietnikiem na kubki, tapicerka drzwi z pakietem oświetlenie + baaardzo mile widziane rolety z tyłu - oczywiście wariant Avant). Jak się trafi S-Line albo Recaro też dobrze :D

BRB :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz zrobię wydruk bo zapamiętać cały ten majdan to masakra :decayed:[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 23:53_________________________________________________o co chodzi z tym modułem drzwi i kierowcy ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druknij jeszcze raz - dopisałem jeszcze trochę :) Z fotelami zaczyna mi się palić powoli - do grudnia mam czas aby wymontować swoje.

Silniczek szyb - obsługuje też inne funkcje - u mnie siedzi 801B/802B - ten nie ma wszystkich funkcji, 801/802 ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druknij jeszcze raz - dopisałem jeszcze trochę :) Z fotelami zaczyna mi się palić powoli - do grudnia mam czas aby wymontować swoje.

Silniczek szyb - obsługuje też inne funkcje - u mnie siedzi 801B/802B - ten nie ma wszystkich funkcji, 801/802 ma.

inne funkcje poza podnoszeniem szyby ??

no rozmawiaj do mnie co dokładnie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł w drzwiach to nie tylko silnik ale także prezkaźnik. Mój moduł obsługuje sterowanie lusterkiem i podgrzewanie oraz (częściowo) fotochrom - brakuje funkcji składania lusterek i chyba dodatkowych sygnałów do memo. 801/802 ma to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :hi:[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 08:53_________________________________________________znow tlok :polew:[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 08:54_________________________________________________

siema :hi:

jestes Michu jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

czesc Wojtek :hi:[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 09:02_________________________________________________co tam nowego w tym pieknym kraju ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grypa jak grypa tylko troszke zmutowana, u mnie leje z nieba [br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 09:06_________________________________________________musze sie zawijac do pracy, a chce mi sie ....... :disgust:[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 09:07_________________________________________________milego dzionka Wojtek, do pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...