Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem :)[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 17:34_________________________________________________szykuje się na Admina więc muszę pracować za pięciu :evil::polew:

no tylko wiesz admin to taki koleś co chodzi w koszuli flanelowej, zapiętej pod szyję i dundle wiszą mu spod nosa ... do tego ma okulary i za krótkie spodnie :D

tak mniej więcej przedstawiają statystyki admina w ramach rankingu na najgorzej ubierającą się branżę ... IT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

ja jestem :)[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 17:34_________________________________________________szykuje się na Admina więc muszę pracować za pięciu :evil::polew:

no tylko wiesz admin to taki koleś co chodzi w koszuli flanelowej, zapiętej pod szyję i dundle wiszą mu spod nosa ... do tego ma okulary i za krótkie spodnie :D

tak mniej więcej przedstawiają statystyki admina w ramach rankingu na najgorzej ubierającą się branżę ... IT

hahahaha

u nas w Talexie jest taki koles... flanela, za krotkie spodnie, nie ogolony... ale w IT wymiata :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko wiesz admin to taki koleś co chodzi w koszuli flanelowej, zapiętej pod szyję i dundle wiszą mu spod nosa ... do tego ma okulary i za krótkie spodnie :D

uważaj bo jeszcze kropke dostaniesz od lukaszr za ten opis :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ja tam już od 6 dni na zimówkach latam,

podjechałem do gumolepów na wymianę a one w szoku, słoneczko na dworzu - chyba ze 10 stopni było ale itak zmieniłem i nie żałuję

dziś na pewno będą kolejki do wszystkich zakładów na wymiany[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 12:05_________________________________________________dzisiaj też jadę na hamowanie auta z Bart-Sem bo nie zgadzają mi się dane z podanymi w katalogach

wygląda na to że trafił się jakiś bonus z Fabryki :naughty:

a ja tylko przekładkę zrobię.na aluskach,które mi zostały z poprzedniej audicy mam zimowe buty. Też uprawiałem jazdę na łyżwach :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na letnich jeszcze i mam nadzieję że trafie na pustki u gumiarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczor :naughty:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 19:40_________________________________________________

No to gratuluje dobrej techniki jazdy :gwizdanie:

kiedy pochwalisz sie furka na spocie? obadamy ja VAG-iem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Musashi :decayed:

Czesc Azunia,

:naughty:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 19:45_________________________________________________BTW pozdrawiamy, wszystkich, z Mlodzikiem :naughty:

mamy ciekawa furke do zaoferowania :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy pochwalisz sie furka na spocie? obadamy ja VAG-iem :cool1:

Tak już się stęskniłeś za widokiem niebieskiej ślicznotki? ;)

Ja tak jak Młodzik nie będę jej zbyt często picował, więc urody jej nie przybyło :polew:

W ten weekend nie dam rady przyjechać, ale na kolejne spotkanie mam nadzieję, że już uda mi się przyjechać i wtedy potraktujemy ją kabelkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że już uda mi się przyjechać i wtedy potraktujemy ją kabelkiem :D

a co trzeba ja holowac czy podpiac pod drugie auto bo aku niedomaga? :tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem bo zaslem jestem troszke zajechany .........

ja też miałem pracowity dzień :disgust: ale już w sumie weekend zacząłem :beach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiamy, wszystkich, z Mlodzikiem :naughty:

a remont się skończył u Tetis w salonie to jesteś z Młodzikiem, bo z tego co wiem jak było trzeba pomóc to Cie nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musa powiedz mi czy zeby wymienic popychacze u mnie musze zwalac rozrzad i podnosic walki? :mysli:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 20:44_________________________________________________

pozdrawiamy, wszystkich, z Mlodzikiem :naughty:

a remont się skończył u Tetis w salonie to jesteś z Młodzikiem, bo z tego co wiem jak było trzeba pomóc to Cie nie było...

dzisiaj pierwszy dzien otwarte :) a jak tam sklep? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...