Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pamiętam, jak jechałem do Berlna w nocy, za granicą momentalnie śnieżyca taka dowaliła, że we łbie się kręciło od tych wielkich śnieżynek. Jechałem 80 i wszystkich wyprzedzałem, bo drodze jeszcze jakąś E34 mijałem obitą o barierkę... Tyle śniegu, to ja jeszcze nie widziałem na drodze, co wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

kiedys wracalem w wigilie w nocy i padal deszcz wszystko momentalnie marzlo a drzewa wygladaly jak z bajki o krolowej sniegu :naughty: spedzilem 2h na parkingu bo na drodze bylo jak na lodowisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde napadalo sniegu u ciebie?[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 08:05_________________________________________________ja musze zmienic kola na zimowki ale napewno nie dzis bo ledwo zyje. myslalem ze to przeziebienie mnie juz puszcza ale sie pomylilem chyba mam nawet temperature dzis a zatoki mnie tak n....... ze masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A auto na letnich stoi :decayed: łysawe 235 :gwizdanie: Chyba pora na zmianę butów...

16h3k0g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no to masz zime :wink4: tutaj deszcz n......[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 08:17_________________________________________________ide wszamac koksy i jakies sniadanko bo niebawem musze spadac do pracy,a chce mi sie jak ............ . rozleniwilem sie w domku :naughty:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 08:19_________________________________________________aaaaa mialem zapytac, czysciles moze kiedys silniczek krokowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodatku cały czas sypie...

Wg prognozy właśnie się robi +, a po południu popada. Na szczęście jutro ma być cieplej, więc na drogach tragedii nie będzie.

Zastanawiam się tylko kiedy znowu taka niespodzianka mnie rano spotka :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 08:22_________________________________________________

aaaaa mialem zapytac, czysciles moze kiedys silniczek krokowy?

Nie mam silniczka krokowego ;) ADP ma tylko linkę.

A ja właśnie kończę śniadanko i też zaraz spadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Przemek, to smacznej reszty sniadanka zycze :naughty:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 08:25_________________________________________________ja tez spadam, milego dzionka zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i u mnie bialo... pierwsze odsniezanie dzisiaj, pierwszy poslizg i klopot z ruszaniem. chyba czas zarzucic zimowki bo lyse letnie nie domagaja :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Yelo. Czy to zdjęcie to przypadkiem nie jest okolica Armii Krajowej w Kaliszu? Siostra przeprowadziła się w tym roku do nowego bloku na AK i jakoś to zdjęcie przypomina mi te okolice.

Tak, to zdjęcie z okna naszego bloku z A.K. na Wojska Pol. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Wam się mieszka?

Siostra narzeka na brak jakiegoś sklepiku pod domem, żeby świeże bułeczki rano kupić, no i brakuje jej windy (włażenie na 3 piętro już ją męczy, hehe).

Ja mieszkam na 10 i od czasu do czasu wchodzę po schodach, to wtedy można się zmęczyć.

Tak w ogóle to w Kaliszu się urodziłem, a do Poznania wyemigrowałem za pracą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

winda to piękna sprawa ... szczególnie przy wnoszeniu mebli :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Wam się mieszka?

Siostra narzeka na brak jakiegoś sklepiku pod domem, żeby świeże bułeczki rano kupić, no i brakuje jej windy (włażenie na 3 piętro już ją męczy, hehe).

Ja mieszkam na 10 i od czasu do czasu wchodzę po schodach, to wtedy można się zmęczyć.

Jest ok.

Teraz mieszkamy na 3 piętrze i jakoś nikt nie marudzi. Co do sklepiku to jest taki mały "Kubuś" w naszym bloku i można zawsze kupić świeże pieczywko.

Ja też trochę na początku byłam zła na brak windy, ale wolę nowe bloki niż stare i windę. Z resztą kondycja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

winda to piękna sprawa ... szczególnie przy wnoszeniu mebli :naughty:

Fajna, ale musi być duża. Ja mieszkam w bloku z płyty i miałem problemy żeby wcisnąć materac 160x200. A szafki które mam złożone obecnie w pokoju, przy przeprowadzce będę musiał rozkręcać, bo w całości to nie wejdą :(

Jest ok.

Teraz mieszkamy na 3 piętrze i jakoś nikt nie marudzi. Co do sklepiku to jest taki mały "Kubuś" w naszym bloku i można zawsze kupić świeże pieczywko.

Ja też trochę na początku byłam zła na brak windy, ale wolę nowe bloki niż stare i windę. Z resztą kondycja....

No to mam nieaktualne dane co do sklepiku. Muszą ją odwiedzić jak będę w Kaliszu. Gratuluję pozytywnej postawy i kondycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...