Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

wracałem z Kalisza przez Konin do Poznania, Kalisz-Konin 60 minut, masakra, max 80 km/h na chwilę udało się uzyskać, na A2 niby czarno ale ślisko, Konin Poznań 60 minut, od Wrześni do Kostrzynia biało i ślisko, raz złapałem lewe pobocze i o mały włos banda by była :kwasny: od Kostrzynia do Swarzędza chyba solili bo czarno i mokro, Swarzędz masakra ujeżdżony lód, dobrze, że awaryjnie 4x4 mogę załączyć np. na wyjeździe z jakiejś uliczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

doberek :hi:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 07:52_________________________________________________

napalilem sie na te kola ale daj mi sie przespac z tym tematem pare dni, :good:

oczywiście, na spokojnie, ja Cię nie namawiam, sam miałem strach przed kupnem tych felg czy mi plomby na dziurach nie wypadną :wink4: miło się zaskoczyłem, ale ja mam jednak komfortowe zawieszenie

tak jak Musa mówi, możemy po świętach zrobić przekładkę na próbę: zobaczysz jak wygląda i jak się jeździ :good: gorzej jak będzie śnieg, a u nas dzisiaj biało :)

narazie nie mam czasu by sie dobrze wyspac, ogarne ten temat po swietach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek z rana :hi:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 08:35_________________________________________________zdrowych i wesolych swiat bozego narodzenia wam wszystkim zycze , teraz musze spidalac do pracy. pewnie nad ranem wyladuje w domu :thumbdown: , chwilka snu i strzalka do pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Świąteczne przygotowania wmiare :good: Co prawda dzisiaj mała trasa Poznań>Śrem>Pleszew>Śrem>Poznań, w sumie kolo 250km a auto murzynek, drogi takie brudne, że to szok a do Jarocina kolejka na 4km przed Jarocinem :disgust::wallbash:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 17:17_________________________________________________"vario" czy ja czasem kolo Ciebie dzisiaj w okolicy 16:15 nie stałem na światłach na ul. Bułgarskiej przy ul. Marcelińskiej?? :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxcudo nie bylem w tamtym rejonie, pewnie auto pomyliles bo moje jest jedno w Poznaniu i okolicach, jest jeden ciemny fiolet i 2 srebrne ale nowszy model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, zdrowych i wesołych świąt życzę, ostatnio mało wpadam bo roboty max :hi::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxcudo nie bylem w tamtym rejonie, pewnie auto pomyliles bo moje jest jedno w Poznaniu i okolicach, jest jeden ciemny fiolet i 2 srebrne ale nowszy model

Takiego mijałem na Poznańskich blachach :gwizdanie: :kox:

wheels-f150-rust-blog480.jpg W podobnym kolorku nawet :mysli:

Chyba, że w ogóle masz inne autko, ale jakoś mi się skojarzyło, że takowe :embarrassed:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 23:05_________________________________________________Ja również życze Wam wszystkim wesołych, spokojnych, rodzinnych swiąt oraz szczęśliwego nowego roku pełnego planów na modzenie naszych zabaweczek :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...