Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi:

gratulacje Bartas :good: :good: :good:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Madbar gratulejszon, dlaczego nie Mikołajka ???

:hi: :hi:

gratulacje Bartas :good: :good: :good:

[br]gratulacje Bartasie !!! zdrowka dla malenstwa zycze ...[br]

Pieknie dziękuję. Dominika miała w chwili narodzin 1950gram, mimo że byla idealnie w terminie, potem spadła, ale juz przyrasta. A byłbym chyba wyrodnym ojcem, jak bym jej dał na imię Mikołajka, vario..... I tak juz jest pokrzywdzona, bo będzie miała urodziny w mikołaja, więc zawsze jedna mniej okazja do prezentów..... A jakbym jej jeszcze zrobił imieniny w ten sam dzień, to by chyba ojca znielubiła. :decayed: :decayed:. Najważniejsze, że jest zdrowa i zaczyna rosnąc...

Opublikowano

MADBAR gratulacje :good:

Opublikowano
:hi: gratki Bartek :good: :good: :good:
Opublikowano

to się nam dużo dzieci w tym roku narodziło :)

Opublikowano

Cześć, czy mamy w Poznaniu jakiś zakład z myjką ultradźwiękową, żeby wyczyścić kolektor dolotowy?

Opublikowano

Gratulacje Bartek

Opublikowano

interesował się ktoś tematem map 2012 do RNS-E? (Pepinos :rolleyes:?) podobno jest znacząca poprawa w stosunku do 2011 :)

Opublikowano

Hej

Witam wszystkich z WLKP. Poszukuję kogoś kto ma kabel do VAG'a. Muszę podłaczyć się pod komputer mam opragromowanie ale nie mam kabelka :(.

Auto to Audi A4 B5 silnik aeb 150KM.

Mam nadzieję że znajdzie się tu jakaś dobroduszna osoba z Poznania lub okolic.

Pozdrawiam

Przemo

p.s Bartek gratuluje z okazji narodzin córki.

Opublikowano

Gratulacje :good: :good:

P.S Widzimy się jutro?? Tj. niedziela, KC -2??

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 17:24_________________________________________________

Hej

Witam wszystkich z WLKP. Poszukuję kogoś kto ma kabel do VAG'a. Muszę podłaczyć się pod komputer mam opragromowanie ale nie mam kabelka :(.

Auto to Audi A4 B5 silnik aeb 150KM.

Mam nadzieję że znajdzie się tu jakaś dobroduszna osoba z Poznania lub okolic.

Pozdrawiam

Przemo

p.s Bartek gratuluje z okazji narodzin córki.

Mogę Ciebie kabelkiem poratować. Ew jutro jak będzie spot to wpadnij :good:
Opublikowano

nikt nie deklarował w tygodniu więc trochę późno na ustalenie jutrzejszego terminu ... może za trydzień w niedzielę :mysli:

Opublikowano
:hi: mnie jutro nie ma na bank jakby co :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 18:19_________________________________________________ja za tydzień na 99% będę :wink4:
Opublikowano

ja toże wolę za tydzień :)

Opublikowano

Bartek - wszystkiego najlepszego dla Dominiki - GRATY !!!!

Opublikowano

siemka

ma ktoś stary sprawny działający żarnik d2s? :mysli: bo mi jeden coraz częściej nie kontaktuje a nie chce mi się teraz obu wymieniać...

Opublikowano

Gratulacje :good: :good:

P.S Widzimy się jutro?? Tj. niedziela, KC -2??

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 17:24_________________________________________________

Hej

Witam wszystkich z WLKP. Poszukuję kogoś kto ma kabel do VAG'a. Muszę podłaczyć się pod komputer mam opragromowanie ale nie mam kabelka :(.

Auto to Audi A4 B5 silnik aeb 150KM.

Mam nadzieję że znajdzie się tu jakaś dobroduszna osoba z Poznania lub okolic.

Pozdrawiam

Przemo

p.s Bartek gratuluje z okazji narodzin córki.

Mogę Ciebie kabelkiem poratować. Ew jutro jak będzie spot to wpadnij :good:

Hej

MI tam dziś pasuje ten KC tylko o której godzinie???

Pozdrawiam

Opublikowano

siemka

ma ktoś stary sprawny działający żarnik d2s? :mysli: bo mi jeden coraz częściej nie kontaktuje a nie chce mi się teraz obu wymieniać...

ja mam to samo coraz bardziej przygasa i mruga :kwasny:
Opublikowano

interesował się ktoś tematem map 2012 do RNS-E? (Pepinos :rolleyes:?) podobno jest znacząca poprawa w stosunku do 2011 :)

tydzien temu nei było jeszcze i pamietam o Tobie

Opublikowano

RNS-E 2012 z tego co widzę to Hammer już ma...

Na spota dziś też bym nie wleciał - POP w pracy. Za tydzień mam poranną zmianę więc na 16 jak najbardziej się wyrobię.

...no i Bartku, jeszcze raz - pisemnie, GRATULACJE!!! :good:

Opublikowano

interesował się ktoś tematem map 2012 do RNS-E? (Pepinos :rolleyes:?) podobno jest znacząca poprawa w stosunku do 2011 :)

tydzien temu nei było jeszcze i pamietam o Tobie

:kox::notworthy:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 20:08_________________________________________________

RNS-E 2012 z tego co widzę to Hammer już ma...

dlatego właśnie się zainteresowałem sprawą :cool1::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.