Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kostka od lampy? :naughty:

Pany widzimy się w niedzielę?? :mysli:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany widzimy się w niedzielę?? :mysli:

Tak się przyjęło, że spotujemy co 2 tygodnie :wink4: (ew. przesunięcia jeśli w terminie jest mało chętnych).

Opublikowano

siema chopaki

co tam w wielkim mieście słychać??

Opublikowano

Dziury i korki ;(

Opublikowano

Dziury i korki ;(

a mi w lbn większość dróg już naprawili i cały czas coś robią także elegancko się robi

Opublikowano

Dziury i korki ;(

a mi w lbn większość dróg już naprawili i cały czas coś robią także elegancko się robi

Lucky U. Co tam u Ciebie Bartku?

Opublikowano

dobry[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 20:44_________________________________________________

Dziury i korki ;(

a mi w lbn większość dróg już naprawili i cały czas coś robią także elegancko się robi

Lucky U. Co tam u Ciebie Bartku?

doberek kuredu

Opublikowano

Dobry male przebudzenie.... pospałem troche, zamowilem cos takiego http://allegro.pl/zarowka-rurkowa-led-c5w-6-led-w-2smd-36mm-rurka-i1937919499.html ciekawe jak to bedzie swiecilo...[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 21:36_________________________________________________Fura po wymianie filtrow: oleju, paliwa, powietrza, przeciwpykowy, oleju MOBIL 2000 10w40, pasek rozrzadu getz + rolki SKF do tego paski wielorowkowe i kolko i do tego simering i oczywiscie napinacz. Za towar z robocizna 1000zl mam nadzieje ze cena niewygorowana... [br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 21:40_________________________________________________W styczniu jeszcze tarcze + klocki na przod i tyl ZIMMERMANN towar 650zl + robocizna z 200zl

Opublikowano

siema chopaki

co tam w wielkim mieście słychać??

łał sto lat tu nie zaglądałeś :hi:
Opublikowano

Pany widzimy się w niedzielę?? :mysli:

Tak się przyjęło, że spotujemy co 2 tygodnie :wink4: (ew. przesunięcia jeśli w terminie jest mało chętnych).

No to patrząc na tą regułę, to teraz się nie widzimy, bo w ostatnią niedzielę spot był :gwizdanie:
Opublikowano

Pany widzimy się w niedzielę?? :mysli:

Tak się przyjęło, że spotujemy co 2 tygodnie :wink4: (ew. przesunięcia jeśli w terminie jest mało chętnych).

No to patrząc na tą regułę, to teraz się nie widzimy, bo w ostatnią niedzielę spot był :gwizdanie:

:good:

Opublikowano

Dziury i korki ;(

a mi w lbn większość dróg już naprawili i cały czas coś robią także elegancko się robi

Lucky U. Co tam u Ciebie Bartku?

sprzedałem ałdi...występuje z klubu :decayed:

niEdługo na 3 dni wpadam do poznania więc można się spotkać w starej ekipie

Opublikowano
:thumbdown: ja 2,5 roku nie mam Audi i jakos w klubie jestem
Opublikowano

dobry z wieczora

Opublikowano

Dziury i korki ;(

a mi w lbn większość dróg już naprawili i cały czas coś robią także elegancko się robi

Lucky U. Co tam u Ciebie Bartku?

sprzedałem ałdi...występuje z klubu :decayed:

niEdługo na 3 dni wpadam do poznania więc można się spotkać w starej ekipie

Bardzo chętnie. Gokarty czy kręgle? :)

Opublikowano

widzę, że wielkopolska bardziej aktywna niż zachodniopomorskie... coś na święta szykujecie? jak nic w szcz nie będzie to do poz bym się wybrał... (chyba że rozbebeszony przez rezanko :kox: )

Opublikowano

Dziury i korki ;(

a mi w lbn większość dróg już naprawili i cały czas coś robią także elegancko się robi

Lucky U. Co tam u Ciebie Bartku?

sprzedałem ałdi...występuje z klubu :decayed:

niEdługo na 3 dni wpadam do poznania więc można się spotkać w starej ekipie

Bardzo chętnie. Gokarty czy kręgle? :)

jak bede na miejscu to na gokarty tez bym sie wybrał :> dajcie tylko termin :naughty:
Opublikowano

doberek z rana :hi:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 07:46_________________________________________________mialem do nadrobienia trzy strony ale to przez zapidol w pracy. brakuje mi powoli eppy :disgust:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 07:48_________________________________________________BARTASIE myslalem ze zapomniales juz ze masz kolegow w pyrlandii :cool1:

Opublikowano

Witam wszystkich :hi:

Ja to normalnie mam pecha.

Zrobiłem turbo i auto śmiga jak powinno ale teraz nie mogę się nacieszyć bo od jakiegoś czasu zrobiło się strasznie niestabilne przy większych prędkościach. Zwłaszcza w łuku zaczyna strasznie pływać a przy ostrzejszym przyspieszaniu spod świateł myszkuje i muszę ciągle korygować kierunek jazdy.

Boję się, że czeka mnie wymiana amortyzatorów.

Chyba niedługo wybiorę się zrobić przegląd techniczny i na stacji mi powiedzą w jakim stanie są amortyzatory.

Wiecie może na jaki koszt w przypadku wymiany amorów w moim aucie muszę być przygotowany ?

Opublikowano

siemanko :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.