Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest meczyk, mogłem pójść, ale wole na spocie się pokazać :gwizdanie:

Swoją drogą nie interesuje się piłką nożną, wiec na mecz idę tylko jak gramy z jakąś ciekawą drużyną, której kibole Lecha nie lubią, bo wtedy jest fajna oprawa meczu :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki wielkie za spota :)

Opublikowano

również - dzięki za spota

Karol - dobre :polew: :polew:

Opublikowano

Też zjechaliśmy - dzięki za spota :good:

Opublikowano

też dzięki za spota, było miło was zobaczyć :naughty:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

doberek z rana :hi:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

Witam wszystkich :hi:

Opublikowano
:siema: w poniedziałek !! Jak ochota, entuzjazm przed całym tygodniem pracy?? :gwizdanie:
Opublikowano

:siema: w poniedziałek !! Jak ochota, entuzjazm przed całym tygodniem pracy?? :gwizdanie:

No masakra - muszę się kopnąć w d*pę i zejść do garażu :decayed:

Bry :hi:

Opublikowano

witam wszystkich :hi:

chcialem się pojawić na spocie jednakże byłem w pracy więc cinko

Panowie, mam na sprzedaż webasto (zakupione od adamoo) nie wiecie przypadkiem czy ktoś nie chce akurat założyć ? :>

sprzedaję z uwagi na brak sianka aby skompletować instalacje i montaż

zawieche musze najpierw zrobić na tip top

BTW

kojarzycie ostatnio spota pod MAKRO ?

ale nie z inicjatywy forum chyba

widzialem a4 na pneumatycznym zawieszeniu, koleś ma firme wlasnie sie tym zajmująca

podesle fote pozniej jak znajde

Opublikowano

BTW

kojarzycie ostatnio spota pod MAKRO ?

ale nie z inicjatywy forum chyba

widzialem a4 na pneumatycznym zawieszeniu, koleś ma firme wlasnie sie tym zajmująca

podesle fote pozniej jak znajde

Style?

Opublikowano

BTW

kojarzycie ostatnio spota pod MAKRO ?

ale nie z inicjatywy forum chyba

widzialem a4 na pneumatycznym zawieszeniu, koleś ma firme wlasnie sie tym zajmująca

podesle fote pozniej jak znajde

Style?

tak myślę

mówił jaka to firemka i gdzie się znajdują ale mi umkneło

namiętnie przekonywał ażebym chipował audike, :P

Opublikowano

BTW

kojarzycie ostatnio spota pod MAKRO ?

ale nie z inicjatywy forum chyba

widzialem a4 na pneumatycznym zawieszeniu, koleś ma firme wlasnie sie tym zajmująca

podesle fote pozniej jak znajde

Style?

tak myślę

mówił jaka to firemka i gdzie się znajdują ale mi umkneło

namiętnie przekonywał ażebym chipował audike, :P

:gwizdanie: Powiem Pepinowi żeby namiętnie mu sprzedał gonga jak go znów zobaczy... (oczywiście po ustaleniu, który to kolega ze Style ;)).

Opublikowano

ciekawe jak by zawirusował multi :mysli:

Opublikowano

ciekawe jak by zawirusował multi :mysli:

Bartku da się - tylko szkoda skrzyni.

Opublikowano

wiem, że się da ale jakie cyferki i ile multi by to znosiło

Opublikowano

:gwizdanie: Powiem Pepinowi żeby namiętnie mu sprzedał gonga jak go znów zobaczy... (oczywiście po ustaleniu, który to kolega ze Style ;)).

:polew:

mam takie same zdanie :)

ale samo zawieszenie, kurde no masakra :D

ten samochód normalnie skakał,

dobra opcja uważam aczkolwiek u mnie zbędna

to znacie tą ekipa ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.