Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W końcu to mężczyźni rządzą światem, a nimi kobiety :evil:

często też nasz portfel się przekłada w ich rączkach :decayed:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

madas mowi ze jest z nami duchem all the time :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 20:16_________________________________________________a wiecie ze kobieta to nie czlowiek? no bo czy slyszeliscie zeby kiedys ktos do baby powiedzial "czlowieku"? :cool1::decayed:

Opublikowano

madas mowi ze jest z nami duchem all the time :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 20:16_________________________________________________a wiecie ze kobieta to nie czlowiek? no bo czy slyszeliscie zeby kiedys ktos do baby powiedzial "czlowieku"? :cool1::decayed:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 20:17_________________________________________________

madas[/b][/color] mowi ze jest z nami duchem all the time :cool1: :gwizdanie

my z nim również :good:[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 20:20_________________________________________________dobra nara wszystkim czas na kolacje kawke i nocna zmiana bluesa w tym tygodniu-do juterka :cool1::good:
Opublikowano

narka Wentylek :hi:

do juterka :)

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

no siemka :)

Opublikowano

Młody wrzucaj foty tablic :cool1::naughty::decayed:

Opublikowano

dobry wiczor wszem razem i kazdemu z osobna

czesc Bart-S :)

witam Cie tylko usmiechem bo Ive zaraz znowu rzygnie na widok kapelusza :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 19:19_________________________________________________i znowu wszyscy zwiali... :mysli:

:decayed: Tak tak, mnie też się rano zjebkę dostało więc odłożyłem :hi: na wieszak :wink4:

Siemka wenti :)

od kogo? za co? :cool1:[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 20:34_________________________________________________

sadaM chyba nie wpadnie co niektórzy zranili jego uczucia i sie obraził :angry: :gwizdanie:

:evil: kto? :mysli::cool1:

Opublikowano

uciekam spać bo jestem wykończony... :tongue4:

Opublikowano

uciekam spać bo jestem wykończony... :tongue4:

wrzucaj fotki jak Ci Ive mowi... :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

madas mowi ze jest z nami duchem all the time :cool1: :gwizdanie:

bedzie straszyl? :decayed:

Opublikowano

madas mowi ze jest z nami duchem all the time :cool1: :gwizdanie:

bedzie straszyl? :decayed:

ale tylko do polnocy :decayed:

Opublikowano

sam mi kazal to napisac... :cool1: jestem z nim w ciaglym kontakcie :tongue4:

porzucil mnie dla ciebie? :mysli::cool1:[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 20:41_________________________________________________

uciekam spać bo jestem wykończony... :tongue4:

wrzuc foty.. pliiiiizzzzzzzzzz :rolleyes:

Opublikowano

To będzie ktoś na spocie z komputerkiem?

Opublikowano

sam mi kazal to napisac... :cool1: jestem z nim w ciaglym kontakcie :tongue4:

porzucil mnie dla ciebie? :mysli::cool1:

porzucil forum dla zony :naughty: :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 20:43_________________________________________________

To będzie ktoś na spocie z komputerkiem?

tylko zielony ma komputerek na spotach :gwizdanie:

Opublikowano

Witam wszystkich :hi:

Musashi dostałeś mejle z pytaniem?

Opublikowano

To będzie ktoś na spocie z komputerkiem?

zawsze jesteśmy w pełni mobilni ze wszystkimi możliwymi gadżetami na spocie :cool1::tongue4: , ostatnio nawet Yelo miał wyrezany xenon w komórce hyhyhy
Opublikowano
2yn2adh.jpg
Opublikowano

To będzie ktoś na spocie z komputerkiem?

niewiadomo :mysli:

Opublikowano

:good: szkoda tylko ze jest ten czerwony pasek... :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.