Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to Młody się spisał hyhyhy , ja wcinam twarożek z tostami + kakao=pyszka pyszkowa :kox: :kox: :kox::decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czesc patrykbor i tetis :hi:

Ive smacznego :)

Opublikowano

Dobry wieczór Panie i Panowie :decayed:

Opublikowano

Dobry wieczór Panie i Panowie :decayed:

:siema:

Opublikowano

Dobry wieczór Panie i Panowie :decayed:

:hi:

Opublikowano

czesc Bart-S :)

witam Cie tylko usmiechem bo Ive zaraz znowu rzygnie na widok kapelusza :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 19:19_________________________________________________i znowu wszyscy zwiali... :mysli:

Opublikowano

Nikuś cisza przed burzą , zaraz sadaM wpadnie i będzie dym

Opublikowano

Nikuś cisza przed burzą , zaraz sadaM wpadnie i będzie dym

taka mam nadzieje :naughty:

Opublikowano

siema wszystkim :wink4::hi:[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 19:56_________________________________________________

Panowie-nowiuśkie tablice już do was jadą :naughty:

[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 19:06_________________________________________________Jakaś epidemia czy co,że tak was powymiatało :wink4::cool1:

ciekawe czy dla mnie też ,bo wysłałem esa do młodego i na PW ale bez odpowiedzi :mysli: :mysli: :mysli: :gwizdanie:
Opublikowano

czesc Bart-S :)

witam Cie tylko usmiechem bo Ive zaraz znowu rzygnie na widok kapelusza :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 19:19_________________________________________________i znowu wszyscy zwiali... :mysli:

:decayed: Tak tak, mnie też się rano zjebkę dostało więc odłożyłem :hi: na wieszak :wink4:

Siemka wenti :)

Opublikowano

czesc Wentylek :)

Opublikowano

sadaM chyba nie wpadnie co niektórzy zranili jego uczucia i sie obraził :angry: :gwizdanie:

Opublikowano

czesc Bart-S :)

witam Cie tylko usmiechem bo Ive zaraz znowu rzygnie na widok kapelusza :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 19:19_________________________________________________i znowu wszyscy zwiali... :mysli:

:decayed: Tak tak, mnie też się rano zjebkę dostało więc odłożyłem :hi: na wieszak :wink4:

Siemka wenti :)

witam i melduje uprzejmie że nastepna a4 B5 została zakupiona dzisiaj ,teraz musze skroić kumpla na spocik do was :good: :good:
Opublikowano

lookam w liste obecnosci i jest... sam on, szef spamer #1 madas :naughty: powitac wieczorowa pora :)

Opublikowano

Powitać :)

Opublikowano

ej a ja go nie widze

Opublikowano

witam i melduje uprzejmie że nastepna a4 B5 została zakupiona dzisiaj ,teraz musze skroić kumpla na spocik do was :good: :good:

dawaj go od razu do nas... :>

Opublikowano

Nikuś a mógł byś jakoś sprawdzić czy młody odebrał ode mnie info o tablicy bo nie mam żadnej odpowiedzi od niego i tak sie zastanawiam :wallbash: :wallbash: :mysli:

Opublikowano

dzindobry paniom :decayed:

Opublikowano

ej a ja go nie widze

bo zwial pewnie w inny dzial :mysli:

Nikuś a mógł byś jakoś sprawdzić czy młody odebrał ode mnie info o tablicy bo nie mam żadnej odpowiedzi od niego i tak sie zastanawiam :wallbash: :wallbash: :mysli:

zaraz do niego zadzwonie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.