Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czerwone :shocked: :shocked:

Wygląda na to, że cała ekipa z Poznania przyjedzie na tablicach wyjazdowych z Helmutowa :sarcastic:

Tylko nie zdziwcie się jak Was pozostali na zlocie będą pytać, czy te fury na handel ciągniecie :wink4::nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bezczelny typ no :decayed::tongue4: , jeszcze będziesz chciał taką tabliczkę :naughty:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Haj Peter :) jak tam BBSki??

Opublikowano

Jak pisałem, ja będę miał niebieski pasek :)

to moze zrobimy jakas zrzute na ten spray? :mysli:

Opublikowano

witam, wszystkich

Opublikowano

bezczelny typ no :decayed::tongue4: , jeszcze będziesz chciał taką tabliczkę :naughty:

Chyba jak będę furę za granicę opychał :wink4::sarcastic:

Jak pisałem, ja będę miał niebieski pasek :)

to moze zrobimy jakas zrzute na ten spray? :mysli:

Git idea :good: :good:

Mówię poważnie :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

To nie spray tylko folia taka jak na tablicach :)[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 22:15_________________________________________________Cześć Pepin :)

Folia jest niebieska odblaskowa na alu :) i będzie idealnie pasowała jak się dotnie do tablicy :)

Opublikowano

ma ktos kontakt ze Śmiesznym , juz dawno chopoka nie było u nas i z nami :przebiegly::cool1:

Opublikowano

ma ktos kontakt ze Śmiesznym , juz dawno chopoka nie było u nas i z nami :przebiegly::cool1:

pewnie wentylek ma z nim kontakt... :mysli:[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 22:23_________________________________________________

Folia jest niebieska odblaskowa na alu :) i będzie idealnie pasowała jak się dotnie do tablicy :)

a za ile masz taka folie? ale tak serio...

Opublikowano

Mam ją hmm na użytek własny ale jakoś się dogadamy, nie wiem na ile tablic starczy, jak wyrezam swoją to będę wiedział :)

Opublikowano

Mam ją hmm na użytek własny ale jakoś się dogadamy, nie wiem na ile tablic starczy, jak wyrezam swoją to będę wiedział :)

ale to jest zwykla niebieska czy cos jest na niej nadrukowane? :mysli:

Opublikowano

Niebieska odblaskowa taka jak na drogowskazy i tablice rejestracyjne :)

Opublikowano

Lecę spać. Dobranoc wszystkim :)

Opublikowano

Lecę spać. Dobranoc wszystkim :)

narka Bart-S :hi:

Opublikowano

zajarzylem dopiero

dlugi masz przewod myslowy szefie :cool1: :gwizdanie: 1,5 godziny... :decayed:

Opublikowano

Musashi jak to jest z ukrytym podglądaczem, kto może się ukryć ???

Tempomat naprawiony na gwarancji :)

Opublikowano

Musashi czy mam szansę na odpowiedź ?

na??? :mysli:

Wysłałem Ci 2x mejla ze zdjęciem tych nieszczęsnych manetek (z pytaniem czy ta na fotce ma sterownik kompa ,czy nie i czy w moim przypadku obsużyłaby tempomat) na pocztę którą mi podałeś :angry: ;( :embarrassed:

na forum jestem na biezaco. a poczte to sprawdzam 2x dziennie :decayed: a i to jezeli nie zapomne, chyba ze wiem ze ma cos przyjsc. [br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 22:57_________________________________________________jakiś niewidzialny nas podgląda :cool1::naughty:

Opublikowano

Swoją drogą warto zmienić podwieszenie co do spota następnego :) !!!

Opublikowano

zajarzylem dopiero

dlugi masz przewod myslowy szefie :cool1: :gwizdanie: 1,5 godziny... :decayed:

a zajety troche bylem :cool1:[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 22:59_________________________________________________

Swoją drogą warto zmienić podwieszenie co do spota następnego :) !!!

????????????? :mysli:

Opublikowano

Madas pewnie pracuje :sex:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.