Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

GoodWieczór Panowie - Kuredu współczucia co do LCDka

cześć Vario ....jak w domu atmosferka :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie bede wyglaszac mojej uluboinej kwestii.... :confused4:

zdecydowanie zakup nowego, koszt samej matrycy to 1500 PLN....

i Musashi przemówił ludzkim głosem ... :kox:

PS.

Ma co dla mnie ?

Opublikowano

W domu jako tako, za to ja się czuję jak bym z quada spadł - miałem dzisiaj robotę w śniegu :) dostałem nieźle w d... cały bark stłuczony i opuchnięty i plecy obolałe :(

Opublikowano

to co Ty robiłeś kurde :shocked::mysli:

Opublikowano

nie bede wyglaszac mojej uluboinej kwestii.... :confused4:

zdecydowanie zakup nowego, koszt samej matrycy to 1500 PLN....

i Musashi przemówił ludzkim głosem ... :kox:

PS.

Ma co dla mnie ?

aktualnie filtr kabinowy i oleju. olej jutro :kwasny: w IC jakies zakrecone te ludzie :cool1:[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 23:18_________________________________________________

W domu jako tako, za to ja się czuję jak bym z quada spadł - miałem dzisiaj robotę w śniegu :) dostałem nieźle w d... cały bark stłuczony i opuchnięty i plecy obolałe :(

:mysli:

Opublikowano

Drobna naprawa maszyny, wymiana sprężyn gazowych w klapie, drobnostka, że klapa ważyła z 80 i na jednym barku ją dźwigałem i czasami na głowie, w końcu skapitulowałem i poprosiłem o pomoc wózek widłowy - inaczej nie ma opcji na wymianę przez jedną osobę - złamanie ręki lub odcięcie to podstawowe uszkodzenie ciała :)

Opublikowano

to nie mogłeś posilić się od razu wózkiem :mysli:

Opublikowano

Panowie zmykam do wanny wygrzać się i nasmarować Fastum, ciekawę czy zasnę bo boli jak cholera.

pozdrówka i do jutra

Opublikowano

kuruj się Vario-T :cool1:

Opublikowano

Wiesz, nie bardzo było jak, dopiero desperacja mnie zmusiła do głębszego przemyślenia sprawy z wózkiem :)

Opublikowano

weź w niedzielę konsole :kox::naughty:

Opublikowano

Drobna naprawa maszyny, wymiana sprężyn gazowych w klapie, drobnostka, że klapa ważyła z 80 i na jednym barku ją dźwigałem i czasami na głowie, w końcu skapitulowałem i poprosiłem o pomoc wózek widłowy - inaczej nie ma opcji na wymianę przez jedną osobę - złamanie ręki lub odcięcie to podstawowe uszkodzenie ciała :)

naprawiales góre lodową? :wink4: [br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 23:26_________________________________________________

Panowie zmykam do wanny wygrzać się i nasmarować Fastum, ciekawę czy zasnę bo boli jak cholera.

pozdrówka i do jutra

popros o masaz :good:

Opublikowano

uciekł :gwizdanie:

Opublikowano

ide spac bo o 4:40 wstaje do pracki :gwizdanie:

baju :hi:

Opublikowano

ide spac bo o 4:40 wstaje do pracki :gwizdanie:

baju :hi:

boniu przecież to środek nocy :shocked:

Opublikowano

ide spac bo o 4:40 wstaje do pracki :gwizdanie:

baju :hi:

boniu przecież to środek nocy :shocked:

o tej godz to ja spac czasami chodze :decayed:[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 23:42_________________________________________________witam kolege z poludnia :)

Opublikowano

ide spac bo o 4:40 wstaje do pracki :gwizdanie:

baju :hi:

boniu przecież to środek nocy :shocked:

o tej godz to ja spac czasami chodze :decayed:

Ja tak samo jak mam wolne od pracy :decayed:

Dobra panowie podziękował, do napisania :naughty::hi:

Opublikowano

Marcinek zostaliśmy sami :naughty::decayed:[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 23:42_________________________________________________trzymka Pablo ....dzięki za pisanki :naughty::hi:

Opublikowano

Dobra panowie podziękował, do napisania :naughty::hi:

a dziekujemy za odwiedziny i zapraszamy na pogaduchy jutro i wogole :)

Opublikowano

a zapraszamy na pogaduchy jutro i wogole :)

a Ty co tak rządzisz się w moim i Iverka wątku :mysli::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.