Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobranoc nocniki :hi::kox:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to te z 0700 na GG tez piszą :mysli: dziwna sprawa ...masz Ty układy :naughty:

a to jakas linia towarzyska? :cool1::kox:

lepiej :decayed:

a co oferuja? :cool1::decayed:

slyszalem ze nawet milosc francuska... wciskasz 9 i odwracasz sluchawke :decayed::polew:

:decayed:[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 00:29_________________________________________________

dobranoc nocniki :hi::kox:

dobranoc pampersie :cool1:

Opublikowano

dobranoc nocniki :hi::kox:

narka madasku :hi:

ja tez zmykam juz do spania wiec do juterka :)

Opublikowano
:evil:
Opublikowano

hm, znow sam zostalem na posterunku :cool1:

Opublikowano

hm, znow sam zostalem na posterunku :cool1:

sam .. sam to zostanę ja pewnei wkrótce na posterunku ...

PS.

Obejrzałem Transportera 1 .. teraz 2-ka (teraz jest lepiej zmianił BMW i Merca na W12 w OOOO) ...

po pierwszej jestem fanem Shu Qi .. fajna aktorka :gwizdanie:

http://photos-f.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v378/169/116/33052473779/n33052473779_1022229_4812.jpg

http://photos-g.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v378/169/116/33052473779/s33052473779_1022238_7112.jpg[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 01:16_________________________________________________

No wstawać śpiochy prawie 6sta .. teraz moja kolej :P

Opublikowano
:siema: :siema: :siema: z rana wszystkim[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 06:51_________________________________________________ja po nocce a te lenie spią w najlepsze :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

heja z rana :cool1::)

Opublikowano

Pepin też jestem jej fanem :naughty::cool1:

SHUQI.jpg

ShuQi2.jpg

0039d061619382e5f7eda6bb849e1e64.jpg

siema niziołki :decayed:

Opublikowano

na każdym zdjęciu inaczej się prezentuje :)

Opublikowano

dobry sucz , mógłbym się z nią pobawić w lekarza :naughty::cool1::decayed: , pewnie nie jedną tantrę buddyjską ma przestudiowaną i kilka fakultetów zdobyła :cool1::D

Opublikowano

to ja preferuje inne zabawy np. w męża i żone - wieczorową porą :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

zabawy w męża i żone - wieczorową porą :naughty: :gwizdanie:

no co Ty , siedzisz w fotelu bujanym,przykryty kolorowym pledem , pochłonięty doszczętnie lekturą nowego "Detektywa" , obok na stoliku , stoi gorąca herbatka tetley earl grey , a Weronika , słucha swojego ulubionego radyjka , robiąc na drutach ciepłe kapcioszki , na zimowe wieczory, i sączy z ukrycia szklaneczkę koniaku na poprawę krążenia .....brrrrrr ale mi to zabawa :decayed::polew: :polew:
Opublikowano

widzę że szydera idzie :naughty::decayed: ja mówiłem o zabawie z jakąś Shu Qi :kox:

Opublikowano

:hi:

Nike przywioze :naughty: :naughty:

Opublikowano

dzien dobry :kox:[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 09:54_________________________________________________

zabawy w męża i żone - wieczorową porą :naughty: :gwizdanie:

no co Ty , siedzisz w fotelu bujanym,przykryty kolorowym pledem , pochłonięty doszczętnie lekturą nowego "Detektywa" , obok na stoliku , stoi gorąca herbatka tetley earl grey , a Weronika , słucha swojego ulubionego radyjka , robiąc na drutach ciepłe kapcioszki , na zimowe wieczory, i sączy z ukrycia szklaneczkę koniaku na poprawę krążenia .....brrrrrr ale mi to zabawa :decayed::polew: :polew:

detektywa? :cool1: super expresu :decayed:

Opublikowano

czesc wszystkim :)

:hi:

Nike przywioze :naughty: :naughty:

Adas jednak czyta zaleglosci :naughty: dzieki :good:

Opublikowano

siema :cool1:

Opublikowano

witam, nie przywitanych do tej pory :hi:[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 10:41_________________________________________________

Pepin też jestem jej fanem :naughty::cool1:

niezła sztuka :cool1: chetnie bym zvagował :kox:

Opublikowano

ano sie trafiają rodzyny na pustyni :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.