Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziś pierwsza noć w nowym miejscu, trzeba sen zapamiętać bo sie podbno sprawdza, kumulacja i 6 z 49 niech się przyśni i stawiam koledzy po B8

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kuredu teraz zaluje ze nie zrobilismy jeszcze jednej rundy :confused4:

Opublikowano

dziś pierwsza noć w nowym miejscu, trzeba sen zapamiętać bo sie podbno sprawdza, kumulacja i 6 z 49 niech się przyśni i stawiam koledzy po B8

o k**** to idź spać :kox: :kox:

Opublikowano

dziś pierwsza noć w nowym miejscu, trzeba sen zapamiętać bo sie podbno sprawdza, kumulacja i 6 z 49 niech się przyśni i stawiam koledzy po B8

:brawo: :brawo: to dobrze zapamietujcie, naszykuj kartke i dlugopis :kox:

Opublikowano

hej, jak minal dzien? :cool1:

intensywnie :decayed:

Opublikowano

Kuredu teraz zaluje ze nie zrobilismy jeszcze jednej rundy :confused4:

ja też ;(

Opublikowano

Ive niby poszedł spać a podgląda :evil:

Opublikowano

Madas zrobiłeś fotke barku :kox::naughty:

Opublikowano

Kuredu teraz zaluje ze nie zrobilismy jeszcze jednej rundy :confused4:

ja też ;(

masakra... norlamnie az mi teraz glupio :(

Opublikowano

Madas zrobiłeś fotke barku :kox::naughty:

w niedzielę zrobię jak reszta wpłynie na spocie.....

Opublikowano

Adas to co miales mi przywiesc na zlot przywiez w niedziele na spot jak dasz rade... :good:

Opublikowano

Kuredu teraz zaluje ze nie zrobilismy jeszcze jednej rundy :confused4:

ja też ;(

masakra... norlamnie az mi teraz glupio :(

przecież sam nie chciałem... :wallbash:

Opublikowano

hej, jak minal dzien? :cool1:

intensywnie :decayed:

:mysli:

Opublikowano

Adas to co miales mi przywiesc na zlot przywiez w niedziele na spot jak dasz rade... :good:

ADAS śpi bo o 4.30 wstaje do pracy...jutro mu napisz :kox:

Opublikowano

Adas to co miales mi przywiesc na zlot przywiez w niedziele na spot jak dasz rade... :good:

no, damy rade :decayed::kox::polew:

Opublikowano

hej, jak minal dzien? :cool1:

intensywnie :decayed:

:mysli:

troche pojezdzilem po miescie, bylem ze znajomymi na spocie, jeden z nich zalatwil mi olej po rabatach :cool1: ogolnie re wel ka :kox:[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 00:09_________________________________________________

Adas to co miales mi przywiesc na zlot przywiez w niedziele na spot jak dasz rade... :good:

ADAS śpi bo o 4.30 wstaje do pracy...jutro mu napisz :kox:

zobaczymy czy czyta zaleglosci... :naughty: :naughty:

Opublikowano

troche pojezdzilem po miescie, bylem ze znajomymi na spocie, jeden z nich zalatwil mi olej po rabatach :cool1: ogolnie re wel ka :kox:

o ,to daj namiary, tez bede potrzebowal za jakis moment :cool1:

Opublikowano

Kuredu teraz zaluje ze nie zrobilismy jeszcze jednej rundy :confused4:

ja też ;(

masakra... norlamnie az mi teraz glupio :(

przecież sam nie chciałem... :wallbash:

jednak trzeba bylo Cie zmusic... :mysli:

Opublikowano

a co Ty Nikus do tej pory robiłeś ..gdzieś się szlajał ...ode mnie wyjechaliście ok 21.30 a teraz jest 0.00 :mysli:

Opublikowano

Czas i na mnie bo pobudka o 6.20 :disgust:

Nareczka wszystkim :hi: :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.