Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

antena do RNS-e zawsze jest ukryta ze jej nie widac ?

w sedanie anteny nie widac

3515rpw.jpg

dzieki Pawel :notworthy:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

antena do RNS-e zawsze jest ukryta ze jej nie widac ?

w sedanie anteny nie widac

dzieki Pawel :notworthy:

niema za co :wink4:[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 17:27_________________________________________________co tak przycichło nagle

Opublikowano

przodownikow poetow nie ma :gwizdanie:

Opublikowano

ja jestem ale mam gościa w domku :gwizdanie:

Opublikowano

Siema :hi:

ja jestem ale mam gościa w domku :gwizdanie:

ma gościa, ale na Forum siedzi :kox::polew: :polew:

Opublikowano

ja jestem ale mam gościa w domku :gwizdanie:

moze Marcin ??

Opublikowano

ja jestem ale mam gościa w domku :gwizdanie:

moze Marcin ??

jest Marcin ...pytał o Ciebie :cool1:

Opublikowano

Siema :hi:

:siema:[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 17:54_________________________________________________Jaka pogoda w Rzeszowie Sławek

Opublikowano

Pada deszcz i zimno :thumbdown: Juz wolałem snieg i mróz.[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 18:00_________________________________________________Czy ktoś z Was wybiera sie może do Bukowiny na letnich kapciach ? :)

Opublikowano

Siema :hi:

ja jestem ale mam gościa w domku :gwizdanie:

ma gościa, ale na Forum siedzi :kox::polew: :polew:

bo to forumowicz więc sam jest ciekaw co się dzieję :evil:

Opublikowano

Pada deszcz i zimno :thumbdown: Juz wolałem snieg i mróz.[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 18:00_________________________________________________Czy ktoś z Was wybiera sie może do Bukowiny na letnich kapciach ? :)

http://www.zakopaneonline.pl/webcam4/

tam na letnich ? :decayed: :decayed:

Opublikowano

Pada deszcz i zimno :thumbdown: Juz wolałem snieg i mróz.[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 18:00_________________________________________________Czy ktoś z Was wybiera sie może do Bukowiny na letnich kapciach ? :)

Chyba raczej nie

Opublikowano

No ja mam już letnie załozone i nie chce mi sie zmieniać :confused4:

Pada deszcz i zimno :thumbdown: Juz wolałem snieg i mróz.[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 18:00_________________________________________________Czy ktoś z Was wybiera sie może do Bukowiny na letnich kapciach ? :)

http://www.zakopaneonline.pl/webcam4/

tam na letnich ? :decayed: :decayed:

Na stokach wiadomo, że bedzie snieg :good: Drogi pewnie są czarne :)

Opublikowano
:siema: popoludniem... ale mialem dzisiaj zapieprz w robocie :confused4:
Opublikowano

no ja bym z chęcią na letnich poleciał ale zdecyduje na 3 dni przed i zobacze jaka mniej wiecej pogado bedzie bo na tą chwilę lecę na zimowkach bo pogoda jest fatalna

Opublikowano

tez chetnie zarzucilbym aluski ale nie dosc ze 2 oponki mam prawie lyse to w dodatku w gorach bedzie snieg... wole jechac na zimie

Opublikowano

no ja bym z chęcią na letnich poleciał ale zdecyduje na 3 dni przed i zobacze jaka mniej wiecej pogado bedzie bo na tą chwilę lecę na zimowkach bo pogoda jest fatalna

:baseball::evil:

Opublikowano

no ja bym z chęcią na letnich poleciał ale zdecyduje na 3 dni przed i zobacze jaka mniej wiecej pogado bedzie bo na tą chwilę lecę na zimowkach bo pogoda jest fatalna

:baseball::evil:

:tongue4:

Opublikowano

no co tam robaczki :naughty: gdzie wywiało wszystkich :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.