Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co tam Paweł :naughty:

jak tam w pracy

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja też niestety już się rozliczyłem

Opublikowano

co tam Paweł :naughty:

jak tam w pracy

ah tak maly zapieprz dzis mialem

Opublikowano

:hi: już po interwencji, jutro part 2 :kwasny:

udało się part 1 ??

no zmieniliśmy flaka na jedną 15", jutro trza wymienić drugą i zacząć jeździć po urzędach i domagać się ubezpieczenia... :disgust:

Opublikowano

THNX panowie :)

Opublikowano

uszanowanko koledzy[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 17:48_________________________________________________przepraszam nie tu to mialem wyslac[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 17:49_________________________________________________jednak dobrze wyslalem :naughty:

Opublikowano

uszanowanko koledzy[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 17:48_________________________________________________przepraszam nie tu to mialem wyslac[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 17:49_________________________________________________jednak dobrze wyslalem :naughty:

:siema: jaka pogoda w niemczech

Opublikowano

co tam Paweł :naughty:

jak tam w pracy

ah tak maly zapieprz dzis mialem

szef miał zapieprz :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 18:10_________________________________________________ :siema: Malutka nie podglądaj tylko powiedz cos :hi: :hi:
Opublikowano

Malutka - WITAMY w krainie poetuffff :decayed:

Opublikowano

a kto to jest Malutka :mysli:

Opublikowano

jakaś nowa Koleżanka z Wlkp :cool1: :gwizdanie: , trzeba ją zaprosic do brania udziału w naszym watku :naughty:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

jakaś nowa Koleżanka z Wlkp :cool1: :gwizdanie: , trzeba ją zaprosic do brania udziału w naszym watku :naughty:

ja już zaprosiłem na PW i GG :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 18:38_________________________________________________

:hi: :hi: :hi:

:siema: i co tam
Opublikowano

a spokojnie wieczór mija :naughty:

Opublikowano

gdzie jestes teraz u siebie

:gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

gdzie jestes teraz u siebie

:gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

tak na dębcu :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

gdzie jestes teraz u siebie

:gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

tak na dębcu :decayed: :decayed: :decayed:

jeszcze :wink4: :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 18:43_________________________________________________Bartek nie podglądamy :polew: :polew:
Opublikowano

gdzie jestes teraz u siebie

:gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

tak na dębcu :decayed: :decayed: :decayed:

a poznała Cie rodzina po takim czasie :mysli::kox:

Opublikowano

gdzie jestes teraz u siebie

:gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

tak na dębcu :decayed: :decayed: :decayed:

która :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:

a poznała Cie rodzina po takim czasie :mysli::kox:

która :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:
Opublikowano

gdzie jestes teraz u siebie

:gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

tak na dębcu :decayed: :decayed: :decayed:

a poznała Cie rodzina po takim czasie :mysli::kox:

która rodzina?? :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.