Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja jestem i nie idę :gwizdanie:

a pytał się Ciebie ktoś o coś :cool1:

zachowujesz sie wulgarnie :naughty: :naughty:

o właśnie :cool1:

trzeba uruchomić znajomości na górze i poprosić o kropka :cool1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Muskulaczi a co tak myślisz :mysli:

Opublikowano

trzeba uruchomić znajomości na górze i poprosić o kropka :cool1:

widzę dobrze mi życzysz :gwizdanie:

Opublikowano

Muskulaczi a co tak myślisz :mysli:

udaje

Opublikowano

ja jestem i nie idę :gwizdanie:

a pytał się Ciebie ktoś o coś :cool1:

zachowujesz sie wulgarnie :naughty: :naughty:

o właśnie :cool1:

trzeba uruchomić znajomości na górze i poprosić o kropka :cool1:

proszę .

Opublikowano

trzeba uruchomić znajomości na górze i poprosić o kropka :cool1:

widzę dobrze mi życzysz :gwizdanie:

bo poete Madaska obraziłeś i teraz mu przykro

Opublikowano

proszę .

jak to jest kropek to ja jestem żwięty ...toż to kwadracik :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Muskulaczi a co tak myślisz :mysli:

udaje

jak przestane udawać to zacznę dawać :cool1:

Opublikowano

proszę .

jak to jest kropek to ja jestem żwięty ...toż to kwadracik :gwizdanie: :polew:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 19:32_________________________________________________

Muskulaczi a co tak myślisz :mysli:

udaje

jak przestane udawać to zacznę dawać :cool1:

kropki?? :mysli: :mysli:

Opublikowano

ja jestem i nie idę :gwizdanie:

a pytał się Ciebie ktoś o coś :cool1:

zachowujesz sie wulgarnie :naughty: :naughty:

o właśnie :cool1:

i Ty brutusie przeciw mnie :shocked:

Opublikowano

ale mu dofasoliłem :decayed::naughty::tongue4:

Opublikowano

ja jestem i nie idę :gwizdanie:

a pytał się Ciebie ktoś o coś :cool1:

zachowujesz sie wulgarnie :naughty: :naughty:

o właśnie :cool1:

i Ty brutusie przeciw mnie :shocked:

przykro Ci teraz?

Opublikowano

ja jestem i nie idę :gwizdanie:

a pytał się Ciebie ktoś o coś :cool1:

zachowujesz sie wulgarnie :naughty: :naughty:

o właśnie :cool1:

i Ty brutusie przeciw mnie :shocked:

:drinks: jetem z toba :cool1:

Opublikowano

to jest 2 na 2 :baseball:

Opublikowano

:drinks: jetem z toba :cool1:

zdrajca

Opublikowano

Fajna bramka w meczu co Madas ? :polew:

Opublikowano

ja jestem i nie idę :gwizdanie:

a pytał się Ciebie ktoś o coś :cool1:

zachowujesz sie wulgarnie :naughty: :naughty:

o właśnie :cool1:

i Ty brutusie przeciw mnie :shocked:

przykro Ci teraz?

myślałem że można na Was liczyć, zadzownić o 23 na skypa i gadać do1 w nocy, że można do Was wpadać na kawę, że....wszystko inne itd ale się mysliłem

żegnajcie

Opublikowano

Fajna bramka w meczu co Madas ? :polew:

światowe stadiony normalnie :naughty::evil:

Opublikowano

to jest 2 na 2 :baseball:

nie 3-1 :polew::kox:

Opublikowano

myślałem że można na Was liczyć, zadzownić o 23 na skypa i gadać do1 w nocy, że można do Was wpadać na kawę, że....wszystko inne itd ale się mysliłem

żegnajcie

:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.