Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

co tam słychać piękny kawalerze :naughty:

jaki on piękny :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 19:57_________________________________________________ja spadam do juterka cwaniaczki :kox: :kox: :kox::hi:

Narta wentyle,k

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i co tam chlopaki? :naughty:

Opublikowano

i co tam chlopaki? :naughty:

w sumie to samo co przed chwilą :decayed:

Opublikowano

Witam wszystkich

co tam słychać piękny kawalerze :naughty:

jaki on piękny :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 19:57_________________________________________________ja spadam do juterka cwaniaczki :kox: :kox: :kox::hi:

a czemu do jutra przeciez masz urlop ??

Opublikowano

i co tam chlopaki? :naughty:

w sumie to samo co przed chwilą :decayed:

a u cie bie

Opublikowano

lece, bede pozniej :naughty:

uważaj na druty :polew: :polew:

i nisko przelatujace anioly :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 20:01_________________________________________________

i co tam chlopaki? :naughty:

w sumie to samo co przed chwilą :decayed:

a u cie bie

a tez jakos leci :decayed: ide po browara do lodowki :gwizdanie:

Opublikowano

i co tam chlopaki? :naughty:

nie podbieraj mi kwestii :naughty:

Opublikowano

czejś kuredu :hi:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 20:02_________________________________________________

i co tam chlopaki? :naughty:

nie podbieraj mi kwestii :naughty:

Kuredu napisz ż Capsem to będziesz miał inaczej niz nikuś :naughty:

Opublikowano

hej miśki :naughty:

Opublikowano

Witam wszystkich

co tam słychać piękny kawalerze :naughty:

jaki on piękny :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 19:57_________________________________________________ja spadam do juterka cwaniaczki :kox: :kox: :kox::hi:

a czemu do jutra przeciez masz urlop ??

Cześc Wentylek

Bez większych zmian , ale może niedługo będę mógł się czymś pochwalić lecz nie zależy to odemnie

Opublikowano

hej miśki :naughty:

:hi: :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 20:07_________________________________________________

co tam pijemy juz wszyscy :gwizdanie: :polew:

check :decayed:

Opublikowano

hej miśki :naughty:

czesc Madasek bylismy dzis w waszej okolicy

Opublikowano

i co tam chlopaki? :naughty:

nie podbieraj mi kwestii :naughty:

nie masz na to patentu wiec spadaj :tongue4:

Opublikowano

hej miśki :naughty:

:hi: :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 20:07_________________________________________________

co tam pijemy juz wszyscy :gwizdanie: :polew:

check :decayed:

Nikuś co ty masz jakiś amerykański tydzień czy jak :naughty::decayed:

Opublikowano

hej miśki :naughty:

:hi: :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 20:07_________________________________________________

co tam pijemy juz wszyscy :gwizdanie: :polew:

check :decayed:

Nikuś co ty masz jakiś amerykański tydzień czy jak :naughty::decayed:

a tak sobie :decayed: ale chociaz jeden wiesz o co chodzi :gwizdanie: [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 20:12_________________________________________________siemasz Pepin :hi::wink4: :gwizdanie:

Opublikowano

:mysli:

878b27.jpg

883c27.jpg

Opublikowano

Hello krejzole!!! :hi:

Opublikowano

Musashi co to ma być zamiatacz liści? :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.