Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja nie jade

nie mam kasy na paliwo

moze zalozyc watek charytatywny? :mysli::naughty:

tyle że mój pali 48L/100km wiec trza bedzie duzo datkow przelac

a wczoraj sie chwaliles ze te nowe benzyniaki tak malo pala :cool1: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hello! Co tam w Poznaniu słychać :) za***isty spot był wczoraj :polew:

Opublikowano

Hello! Co tam w Poznaniu słychać :) za***isty spot był wczoraj :polew:

:mysli: ja nienarzekałem :naughty:

Opublikowano

ja tez nie :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Boś miejscowy - ja się dowiedziałem o wszystkim w momencie przejeżdżania przez Śródkę :) Pojechałem jednak do KC ale... tak pustego parkingu jeszcze nie widziałem ;(

...co, znów pochlaliście ? :decayed:

Opublikowano

...co, znów pochlaliście ? :decayed:

raczej sie obzarli :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Czyli jakiś minispot jednak był :)

Mam prośbę, zajrzyjcie do mojej b6 i doradźcie mi felunek...

Opublikowano

Hello! Co tam w Poznaniu słychać :) za***isty spot był wczoraj :polew:

cześć Bartek :hi:

Spot był fajny a co :naughty:

Opublikowano

Czyli jakiś minispot jednak był :)

Mam prośbę, zajrzyjcie do mojej b6 i doradźcie mi felunek...

a ktory Tobie sie najbardziej podoba? :cool1:

Opublikowano

Czyli jakiś minispot jednak był :)

Mam prośbę, zajrzyjcie do mojej b6 i doradźcie mi felunek...

się robi :cool1:

Opublikowano

Bart-eS zajrzyj w swoj watek :wink4:

Opublikowano

Bart-eS zajrzyj w swoj watek :wink4:

THX :good:

Czyli jakiś minispot jednak był :)

Mam prośbę, zajrzyjcie do mojej b6 i doradźcie mi felunek...

a ktory Tobie sie najbardziej podoba? :cool1:

Umm początkowo chciałem dobić do pełnego pakietu S-Line z B6 więc 3 ale... RS4 jest wypasiony, szczególnie ta wersja z czarnym środkiem :)

Adaś no spocik MEGA! Mam tylko nadzieję że w Pile nie będzie tak hmmm... spokojnie :)

Opublikowano

Umm początkowo chciałem dobić do pełnego pakietu S-Line z B6 więc 3 ale... RS4 jest wypasiony, szczególnie ta wersja z czarnym środkiem :)

Adaś no spocik MEGA! Mam tylko nadzieję że w Pile nie będzie tak hmmm... spokojnie :)

nie slyszales ze nie ma zlotu? Madas i Kuredu za wplacone zaliczki leca na wakacje na 2 tygodnie :(

Opublikowano

Umm początkowo chciałem dobić do pełnego pakietu S-Line z B6 więc 3 ale... RS4 jest wypasiony, szczególnie ta wersja z czarnym środkiem :)

Adaś no spocik MEGA! Mam tylko nadzieję że w Pile nie będzie tak hmmm... spokojnie :)

nie slyszales ze nie ma zlotu? Madas i Kuredu za wplacone zaliczki leca na wakacje na 2 tygodnie :(

:polew:

...u nas nikt nie jeździ na tych felach więc chyba rzeczywiście zdecyduję się na nr1. Chociaż, we Wrześni pojawiła się ładna B5, niebieska w sedanie właśnie na tych felgach - wygląda kozacko!

Opublikowano

Bart-S sorry za wczorajszego spota ...daj mi nr na PW .... na przyszłość jak cos takiego wypadnie to zadzwonimy do Ciebie .... :notworthy:

Opublikowano

Bart-S sorry za wczorajszego spota ...daj mi nr na PW .... na przyszłość jak cos takiego wypadnie to zadzwonimy do Ciebie .... :notworthy:

jak sie uda to juz nie wypadnie :wink4::naughty:

Opublikowano

Spoko Adaś, dałem ciała - mogłem zajrzeć na forum...

Opublikowano

Spoko Adaś, dałem ciała - mogłem zajrzeć na forum... 603 301 180.

juz zapisałem do listy Poznańskiej :good:

Opublikowano

A ja wyedytowałem :decayed:

Opublikowano

A ja wyedytowałem :decayed:

a jakie ladne PW :gwizdanie: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.