Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

no ale przed chwilą było z 5 os czytających ... więc zaryzykowałem stwierdzeniem że jest nas więcej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Dekory można zmienić albo polakierować, z lakierowaniem mam doświadczenie :) oglądałem tą bumkę na żywo całkiem fajna

wygląda nieźle ... a to z Antoninka ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, komis w Swarzędzu, jeździ nią właściciel komisu, wyczaiłem ją przypadkowo jak jechałem z Kalisza

a który komis jeśli można wiedzieć :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ten gość przy dwupasmówce .... nie znam kolesia ale autko wygląda na zadbane i skoro sam nią śmigał to kto wie może warte oglądania i zakupu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na liczniku 212 tkm i raczej na tyle wygląda, bez problemu można ją sprawdzić w salonie, miała wymieniane drzwi kierowcy bo były podobno podrapane, kiera lekko wytarta i gałka gumowa or radia też zmęczona, tapiecerka OK, silnik klekocze równo, wycieków nie widziałem, musze się tylko umówić na jazdę próbną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario nie pchaj się w xd - koszty są dużo większe w porównaniu do RWD. wiadomo, że w każdym aucie najbardziej dostaje po pupie przedni zawias a w x jest zupełnie inny, nawet amortyzatory podobno nie pasują od tylnonapędówki a zamienniki ciężko dostać.

http://moto.allegro.pl/item697859920_bmw_330d_oryginalny_m_pakiet_duza_navi_full_opcja.html - piękna sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter to na razie przymiarka, jest jedno RWD ale sprowadzane a takiego się boję, co salon to salon, po za tym firma płaci za serwisy, w razie czego pozostanie Tein ew. inny sportowy zawias :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario ma tyle fajnie że nie musi się martwić o koszty serwisowania ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i paliwa też :) chociaż jakies małe + są[br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 14:49_________________________________________________Dobra, spadam na chatę, do usłyszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...