Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nikus ja od kiedy mam sklep nic jadam na miescie i życie bardzo mało kosztuje :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w czwartek jestem w poznaniu i nocuje, może jakies spotkanko, piwko wódeczka :naughty:

jak vodka to tylko u mnie :wink4:

Opublikowano

w czwartek jestem w poznaniu i nocuje, może jakies spotkanko, piwko wódeczka :naughty:

moje zdanie juz znasz mam nadzieje :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 22:38_________________________________________________

Nikus ja od kiedy mam sklep nic jadam na miescie i życie bardzo mało kosztuje :gwizdanie:

jak sie policzy przyjemnosci to strat nie ma :gwizdanie:

w czwartek jestem w poznaniu i nocuje, może jakies spotkanko, piwko wódeczka :naughty:

jak vodka to tylko u mnie :wink4:

:good:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 22:39_________________________________________________Kuredu co robisz na sylwka? bo u mnie bedzie biba :kox: Madas i Pawel z zonami i corkami i Ciebie z zona tez oficjalnie zapraszam :good:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 22:40_________________________________________________nocleg macie jak cos... :wink4: zreszta wiesz...

Opublikowano

ooo dzięki a martwiłem się gdzie będę kimał :decayed:

Opublikowano

ooo dzięki a martwiłem się gdzie będę kimał :decayed:

spoko

poodkurzam dywan :good:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 22:47_________________________________________________ :naughty:

Opublikowano

jaki kuurwa dywan :baseball:

Opublikowano

ooo dzięki a martwiłem się gdzie będę kimał :decayed:

obudził sie ksieciu :polew:

Opublikowano

jaki kuurwa dywan :baseball:

przeciez wiesz ze dla Ciebie to nawet wyro odstapie i sam sie kimne na dywanie :wink4:

Opublikowano

jaki kuurwa dywan :baseball:

przeciez wiesz ze dla Ciebie to nawet wyro odstapie i sam sie kimne na dywanie :wink4:

żartuje .... ja to mogę na glebie kimać .... stary Punk jestem :wink4:

Opublikowano

jaki kuurwa dywan :baseball:

przeciez wiesz ze dla Ciebie to nawet wyro odstapie i sam sie kimne na dywanie :wink4:

żartuje .... ja to mogę na glebie kimać .... stary Punk jestem :wink4:

bedzie taka fajna atmosfera ze nikt nie bedze spal

moze poza Julkami :)[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 22:55_________________________________________________ide do eMCy :decayed:

Opublikowano

Pany to dogadajcie się co i jak z czwartkiem bo bede na 100%, fajnie by sie bylo spotkac

Opublikowano

spoko spoko :wink4:

Opublikowano

dobra ide spac do jutra :hi:

Opublikowano

też uciekam ..rano na nogi i na Naramowicką :)

Opublikowano

jestem :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 23:16_________________________________________________

Pany to dogadajcie się co i jak z czwartkiem bo bede na 100%, fajnie by sie bylo spotkac

to w czwartek czy w piatek? :mysli:
Opublikowano

ja tez jestem byłem tylko pozałatwiac rodzinne sprawy :cool1:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 23:27_________________________________________________

też uciekam ..rano na nogi i na Naramowicką :)

a co jest na Naramowickiej :mysli:

Opublikowano

ja tez jestem byłem tylko pozałatwiac rodzinne sprawy :cool1:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 23:27_________________________________________________

też uciekam ..rano na nogi i na Naramowicką :)

a co jest na Naramowickiej :mysli:

ja tam nie daleko pracuje a Madas mi twarzowe placi co ranek - po 200zl :gwizdanie:

Opublikowano

Nikuś Ty już tym znachorem od przeglądów jesteś ?

Opublikowano
:hi: z ranca
Opublikowano

:hi: z ranca

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.